alogliptiin ja pioglitasoon (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Alogliptiin ja pioglitasooni kombinatsioon kasutatakse õige toitumine ja kehaline aktiivsus kõrgenenud veresuhkru taset põhjustatud 2. tüüpi diabeeti. Alogliptiin aitab kontrollida veresuhkru taset, suurendades organismi ained, mis muudavad kõhunäärme vabastada rohkem insuliini. See näitab ka maksa lõpetavad suhkur (glükoos), kui on liiga palju suhkrut veres. Pioglitasooni toimib, aidates organismil kasutada insuliini paremini. See ravim ei aita patsientidel, kellel on insuliinsõltuv või 1. tüüpi diabeet.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju alogliptiin ja pioglitasooni kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

tablett

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga alogliptiin ja pioglitasooni kombinatsioon eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Doseerimine

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrollida oma diabeet, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Teostada regulaarselt ning kontrollida veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ära lahku, purustada, murda ega närida seda.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

vahelejäänud annus

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

ladustamine

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teatud naistel võib olla suurenenud risk raseduse Selle ravimi võtmise ajal. Kui teil on olnud probleeme ovulatsiooni ja oli menstruaaltsükli varem, võib see ravim põhjustada ovulatsiooni. See võib suurendada oma võimalusi rasestumise. Kui olete fertiilses eas naistel, siis tuleb arutada rasestumisvastaseid võimalusi oma arstiga.

Kui teil on kiire kaalus juurde, millel on õhupuudus, valu rinnus või kõhus, väsimus või nõrkus, ebaregulaarne hingamine, südame rütmihäired, või liigse käte, randmete, pahkluude või jalgade, pidage nõu oma arstiga. Need võivad olla sümptomid südameprobleemid või keha hoides liiga palju vett.

Pankreatiit (turse ja kõhunäärmepõletik) võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ootamatu ja tugev kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, isutus, palavik, või peapööritus.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, angioödeem, või teatud nahahaigusi (Stevens-Johnsoni sündroom). Need reaktsioonid võivad olla eluohtlikud ja nõuavad kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, villid, koorimine, või lõdvenemine nahka, palavik või külmavärinad, hingamisraskus või neelamisraskused või mis tahes turse käed, nägu, suu või kõri turse, kui te kasutate seda meditsiinis.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib suurendada luumurdude tekkeriski naistel. Küsige oma arstilt, kuidas hoida oma luud tugevad, et aidata vältida luumurde.

Kasutades seda ravimit kauem kui 12 kuud võib suurendada oma riski põievähi. Rääkige oma arstile, kui teil on veri uriinis, sage, tugev või suurenenud tung urineerida, valulik urineerimine, või valu tagasi, alakõhus või mao.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, nägemise vähenemine, või mis tahes muud nägemishäired tekib, kui te võtate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib tekkida ka siis, kui sa edasi lükata või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi, ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine, teatud ravimite või võtta alogliptiin teist tüüpi diabeedi ravim (nt insuliin, glimepiriidi glipisiidravi glüburiid või metformiin). Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad põhjustada minestavad (teadvusetus). Inimesed tunnevad erinevaid sümptomeid madala veresuhkru taset. On oluline, et te õppida, millised sümptomid siis tavaliselt on nii, saab ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus, käitumise muutused sarnanevad purjus, nägemishäired, külm higi, segadus, jahe kahvatu nahk, raskusi mõtlemine, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, et jätkata, iiveldus, närvilisus, õudusunenäod , rahutu uni, värisemine, segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset. Kui teil on madala veresuhkru, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjooke või suhkrut vees lahustunud. Glükagooni on ravim, mida kasutatakse hädaolukorras, kui rasked sümptomid, nagu krambid (tõmblused) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Liikmed oma pere peaks teadma, kuidas kasutada glükagooni.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jätke annus ravimit, söövad või ei järgi oma dieedi kava, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, suurenenud urineerimine (sagedus ja kogus), isutus, unisus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusetus (minestanud) või ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja pöörduge arsti juhiseid.

Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte kanda meditsiinilise tuvastamise (ID) käevõru või kaela kett üldse korda. Samuti viib ID-kaardi rahakoti või rahakott, mis ütleb, et teil on diabeet nimekirja kõik oma ravimid.

See ravim võib põhjustada tõsiseid ja töövõimetust liigesevalu. Helistage oma arstile kohe, kui teil on raske liigesevalu selle ravimi kasutamise ajal.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.