aloe (aloe vera) ohutuse

Looduslik Standard® Patsiendi monograafia, Copyright © 2016 (). Kõik õigused kaitstud. Turustamine keelatud. See monograafia on mõeldud ainult informatiivsel eesmärgil, ja seda ei tohiks tõlgendada kui konkreetse arsti poole. Sa peaksid konsulteerima kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja enne otsuste tegemiseks ravimeetodite ja / või tervisliku seisundi.

Selge geelis aloe lehed on nahale.See raviks haavad, nahainfektsioonidega, põletused ja paljude teiste nahahaiguste. Kuivatatud lateks aloe lehed on võtnud suu traditsiooniliselt lahtistav.

On hea teaduslikke tõendeid kasutada aloe lateks lahtistav. Siiski on selge, kas see on parem kui teised teraapiad kõhukinnisus. Aruanne maksatoksikoosi söömisega aloe tõstatab ohutust.

Võti klassid

kõhukinnisus

Aloe võivad kasu genitaalherpes, naha põletikulised haigusseisundid ja kõõm. Juba mitmeid muid tingimusi, aloe on ebaselge või kasu puudumist.

Allpool annused põhinevad teadusuuringud, trükised, traditsioonilise kasutamise või ekspertarvamuse. Paljud maitsetaimed ja täiendused ei ole põhjalikult testitud ning ohutust ja efektiivsust ei ole võimalik tõestada. Brands võib teha teistmoodi, muutuva koostisosi, isegi sama marki. Allpool annused ei pruugi kehtida kõigi toodete kohta. Te peaksite lugema toote etiketil ja arutada annused kvalifitseeritud arstiga enne ravi alustamist.

Sest keemiaravi abiaine, 10 milliliitrit segu, mis sisaldab 300 grammi värskeid aloe lehed, 500 grammi mett ja 40 milliliitrit 40% alkohol on võtta kolm korda päevas suu iga päev kas või pärast keemiaravi manustamine.

Suhe kõhukinnisus, annuse soovituslikke on 0,04-0,17 grammi kuivatatud mahl (vastab 10-30 milligrammi hydroxyanthraquinones).

Suhe hambakatu ja igemehaiguste, sisaldav hambapasta aloe on kasutatud kolm korda päevas 30 päeva jooksul.

genitaalherpes

Diabeedi korral doosi 5-15 milliliitrit aloe mahla kaks korda päevas on võtnud suud. Üks kapsel sisaldas 300 milligrammi aloe ekstrakti on võtta suu kaks korda päevas kahe kuu jooksul. Üks supilusikatäis aloe on võtnud suu kaudu kaks korda päevas 42 päeva jooksul.

Psoriaas (nahahaigus)

Suhe kuiv nahk, preparaadi külmkuivatatud aloe ekstrakti kanti käsivarrel kuni kaks nädalat.

Seborroiline dermatiit (seborröa, kõõm)

Suhe genitaalherpes, kreemi aloe ekstrakti on kohaldatud kahjustuste kolm korda päevas viiel päeval nädalas, kuni kaks nädalat.

vähi ennetamine

suuhaavandid

keemiaravi adjuvantravi

Suhe igemehaiguste, aloe sisaldav hambapasta on kasutatud päevas 24 nädala jooksul.

Keemiaravi kõrvaltoimeid

Suhe südamehaigused, üks 120 milliliitri annus sisaldava lahuse 1200 milligrammi aloe on võtnud suud.

Nohu / ülemiste hingamisteede infektsioon

Kõrge kolesteroolitase, 10-20 milliliitrit aloe on võtnud suu ööpäevas 12 nädala jooksul. Üks kapsel sisaldas 300 milligrammi aloe ekstrakti on võtta suu kaks korda päevas kahe kuu jooksul.

Hambaravi tingimused

HIV-nakkuse, annus 1,000-1,600 milligrammi acemannan (aaloe ekstrakt) on võtnud suu nelja võrdseks annuseks päevas 48 nädala jooksul. Lisaks 30-40 milliliitrit aloe Kübar on võtnud suu päevas teadmata ajaks.

Suhe põletik (osteitis), mis SaliCept plaaster, mis sisaldas acemannan (aloe ekstrakt), kanti hamba socket kord ja siis jälle kolm päeva pärast esimest ravi.

Suhe soolepõletik (haavandiline koliit), aloe geel on võtta suu annuses 100 milliliitrit kaks korda päevas nelja nädala jooksul.

Sest lame lihhen, aaloe geel, mis sisaldab 70% Aloe taimeliimi- (kleepuv aine, aaloe) on nahale kaks korda päevas kaheksa nädalat. Lisaks 0,4 milliliitrit 70% aloe lahus on hoitud suus üheminutilise kuni kolm korda ööpäevas 12 nädalat. Aloe suuvee (kaks supilusikatäit swished kaks minutit) suus kahjustuste on kasutatud neli korda päevas ühe kuu.

Suhe maksahaigus, 0,05 grammi kõrge molaarkaalu aaloe on võtta suu kolm korda ööpäevas 12 nädalat.

Suhe mukosiidiga (suuõõnehaavandid), 15-20 milliliitrit aloe lahus on kasutatud suus 1-3 korda päevas kuni kaheksa nädalat samas saavad kiiritusravi.

Psoriaasi (põletikuline nahahaigus), kreem, mis sisaldab aloe on nahale.See kolm korda päevas viiel järjestikusel päeval nädalas, kuni neli nädalat. Kommertsõhutranspordi aloe geel on kasutatud ka.

Suhe kiirgusest põhjustatud nahakahjustusi, osalejad said kiiritusravi rinnavähi kohaldatud aloe geeli kaks korda päevas nahale kombinatsioonis tavapärase ravi.

Suhe seborroiline dermatiit (seborröa, kõõm), 30% aloe tussegu nahale.See kaks korda päevas 4-6 nädala jooksul.

hambakatu

Naha põleb, 97,5% Aloe geel on kohaldatud kiiritatud naha pindala kahel järjestikusel päeval. Põletada ühel kehapoole töödeldi paikseks aloe kreemi kaks korda päevas kuni põlemise paranenud. Aloe taimeliimi- (kleepuv aine aloe) on rakendatud kaks korda päevas, kuni kas põletushaavu sai terveks või patsiendi lahkumist haiglas.

diabeet

Suhe haavade paranemist, haava geeli aaloe või naha geeli aaloe on nahale.See kuni kolm korda päevas kuni haava terveks. Kreem (3 grammi), mis sisaldas 0,5% aloe geeli pulber on nahale.See kohe pärast operatsiooni ja 12 tundi pärast operatsiooni. Aloe ravi lisanud aktuaalne kreemid, taimeliimi- (kleepuv aine aloe), geel kastmed ja geelid. Aloe tooted on kohaldatud alates kolm korda päevas kuni igal kolmandal päeval 2-19 nädalat või kuni haavad olid paranenud.

Soovitatud annus süstitavate acemannan puudub, kuna ohutus ei ole piisavalt uuritud. Neli surmajuhtumite on seostatud aloe süstina ebaselge asjaoludel.

Kasutage aaloe geel nahale.See lastel on levinud ja tundub olevat hästi talutav. Aloe võtta suu kaudu või süstitakse veri ei ole uuritud lastel.

Need kasutused on testitud inimeste või loomade raviks. Ohutust ja efektiivsust ei ole alati tõestatud. Mõned neist tingimustest on potentsiaalselt ohtlikud, ja neid tuleks hinnata kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja.

Grading loogika

Allpool kasutab põhinevad traditsioon või teaduslikke teooriaid. Sageli ei ole põhjalikult testitud inimestel ning ohutust ja efektiivsust ei ole alati tõestatud. Mõned neist tingimustest on potentsiaalselt ohtlikud, ja neid tuleks hinnata kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja.

Aloe võib alandada veresuhkru taset. Ettevaatlik peab olema kasutavad ravimeid, mis võivad ka madalam veresuhkru tase. Inimesed võttes suhkurtõve ravimeid suu kaudu või insuliini, tuleb hoolikalt jälgida kvalifitseeritud tervishoiutöötaja, sealhulgas apteekriga. Ravimite korrigeerimine võib osutuda vajalikuks.

Kuna aaloe sisaldab östrogeeni nagu kemikaalid, mõju teiste ainetega Usutavasti on östrogeeni sarnaseid omadusi võib muuta.

Aloe võib suhelda ka agendid vähk; agendid aju, südant, sooled, maks, nahk, või mao; suurendavad ained kaaliumi eritumine (lingudiureetikumidest, tiasiiddiureetikumideks); suurendavad ained urineerimine; aineid, mis kaitsevad kiirguse eest agents mürgine maksale anestesioloogia; seenevastased; põletikuvastaste; retroviirusravimite; viirusevastaseid ravimeid; südame glükosiidid, kolesterooli taset langetavad ained, rasestumisvastased vahendid; hormonaalsed ained; insuliinipreparaatidest; lahtistid; suukaudsed kortikosteroidid; suuline hüdrokortisoon; sevofluraan; steroidid; päikesekaitse; kilpnäärme hormoonid; aktuaalne hüdrokortisoon, vees lahustuvad ained; haavade ained või zidovudiini (AZT).

Aloe võib muuta veresuhkru taset. Ettevaatlik peab olema ürtidega või toidulisandeid, mis võivad muuta ka veresuhkru taset. Vere glükoosisisaldus võib nõuda järelevalve ja annused võivad vajada korrigeerimist.

Kuna aaloe sisaldab östrogeeni nagu kemikaalid, mõju teiste ainetega Usutavasti on östrogeeni sarnaseid omadusi võib muuta.

Aloe võib ka suhelda anestesioloogia; seenevastased; põletikuvastaste; kolesterooli alandav ürte ja toidulisandeid, ürte ja toidulisandeid vähi; ürte ja toidulisandeid aju, südame, soolestiku, maksa, naha või mao antioksüdante; viirusevastaseid ravimeid; rasestumisvastaste; ürdid ja täiendused mürgine maksale hormonaalsed ürte ja toidulisandeid; lahtistid; Lagritsajuur (Glyxyrr- glabra); ürte ja toidulisandeid, mis suurendavad urineerimine; ürte ja toidulisandeid, mis kaitsevad kiirguse steroidid; päikesekaitse; kilpnäärme ürte ja toidulisandeid, vitamiin B12, C, ja E; vees lahustuvad ürte ja toidulisandeid, haavade paranemise ürte ja toidulisandeid

See informatsioon põhineb süstemaatiline ülevaade teaduskirjanduse ja oli eelretsenseeritud ja toimetanud toetajad Natural Standard Research Collaboration ().

monograafia metoodika

Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe barbadensis’e Aloe barbadesis, Aloe capensis, Aloe ferox, aloe lateks, aloe taimeliimi-, Aloe perfoliata, Aloe perryi Baker, Aloe spicata, Aloe vulgari, aloe kaetud kindad, babosa (Hispaania), Barbados aloe, mõru aloe, põletada taime, Cape aloe, Carrisyn®, Curaçao aloe, elevandi muhk, esmaabi taim, Ghai Kunwar (India), ghikumar (India), hirukattali, Hsiang-dan (Hiina), marmelaad porru, Kumari , lahoi, LALOI, liilia kõrb, Lu-Hui, meditsiin taim, maloyl glükaanivabas ühendid, Vahemere aloe, ime taime, mocha aaloe musabbar Natal aaloe nohwa, taime surematuse taime elu, Rokai, sabilla (Spanish ), Savila, Socotrine aloe, subr, tõsi aloe, Venezuela aloe, za’bila (suahiili), Zanzibar aaloe.

Kombineeritud toode näited: Mepentol Leche (emulsioon põhineb hyperoxygenated rasvhappeid, Aloe barbadensis’e ja Mimosa tenuiflora).

USA toidu- ja ravimiamet ei ole rangelt reguleerida ürte ja toidulisandeid. Ei ole mingit garantiid tugevuse, puhtuse ja toodete ohutuse ja mõju võib olla erinev. Alati tuleb lugeda toote etiketil. Kui teil on meditsiiniline seisund, või võtate teisi ravimeid, ürdid, või toidulisandeid, siis tuleb rääkida kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja enne uue ravi. Pöörduge arsti poole pöörduma, kui teil tekivad sellised kõrvaltoimed.

Vältida koos tuntud allergia või tundlikkus Aloe vera, selle osade või taimede Liliaceae pere, nagu küüslauk, sibul ja tulbid.

Pärast pikaajalist kasutamist aaloe geel nahale, nõgestõbi, allergilised nahareaktsioonid, punetus silmalaud ja laialt levinud nahapõletik tekkest.

suukuivus

Aloe tõenäoliselt ohutud nahale.See vähendada valu või põletiku. Aloe tõenäoliselt ohutu põletused, külmumist, inimese papilloomiviirus-1 (HPV) infektsioonid (külmaville), psoriaas ja haavade paranemist patsiendid, kes ei ole allergiline või tundlik aaloe. Arsti poole tuleks otsida raskeid põletushaavu, haavad, või külmumist.

Kuiv nahk

Aloe võib alandada veresuhkru taset. Ettevaatlik peab diabeetikutele või hüpoglükeemia ja narkojoobes, ürdid, või toidulisandeid, mis mõjutavad veresuhkru taset. Veresuhkru tase võib vaja jälgida kvalifitseeritud tervishoiutöötaja, sealhulgas apteeker ja ravi korrigeerimine võib osutuda vajalikuks.

Igemehaigus

Aloe võib suurendada veritsuse riski. Ettevaatlik peab inimesi hüübimishäirete või narkootikumide tarvitamist, mis võivad suurendada verejooksu riski. Annuse kohandamise võib olla vajalik.

Kasuta ettevaatlikult inimeste südamehaigus või elektrolüütide tasakaalu häired. Kasuta ettevaatlikult, kui võtta suu kaudu või kasutatakse lahtistav.

Kasuta ettevaatlikult võtvatel inimestel agendid südames, agendid maos või sooltes, ained, mis suurendavad kaaliumi eritumist, südame glükosiidid, suukaudsed kortikosteroidid, suu kaudu hüdrokortisoon, sevofluraan, kilpnäärme hormoonid, paikne hüdrokortisooni või zidovudiini (AZT).

Vältida inimestel kõhuvalu, mis on ootamatu ja raske, pimesoolepõletik, soolesulgus, rooja impaktsiooniga, neeruhaigus, maksahaigus või võtvatel inimestel ained mürgine maksale. Vältida Süstimiseks ajal operatsioonijärgne lõikus tervendav, raseduse ja imetamise ajal, või kaua lahtistav.

Vältida koos tuntud allergia või tundlikkus Aloe vera, selle osade või taimede Liliaceae pere, nagu küüslauk, sibul ja tulbid.

Aloe võib põhjustada ka kõhukrambid, naha allergilist reaktsiooni, kõhukinnisus, dehüdratsioon, sõltuvus, kui kasutatakse lahtistav, haavade aeglane paranemine, kõhulahtisus, elektrolüütide tasakaalu, liigne veritsus, naha kõvenemine, Eenoki-Schönleini purpur (punased täpid nahal) , hepatiit, nõgeslööve, suurenenud risk pärasoolevähki, suurenenud risk südame rütmihäired, neerupuudulikkus, maksa toksilisust, madal kaaliumi sisaldus veres, lihasnõrkus, naha punetus ja silmalaugude naha kuivust, nahapõletik alates päikese käes, valulikkus, jagamise naha kipitus, ebamugavustunne kõhus, kilpnäärme häired, kuseteede kivi, emaka kokkutõmbeid ja laialt levinud nahapõletik.

Märkus: Kuna osa Food and Drug Administration (FDA) üle leti (OTC) Ravimi läbivaatamise lõplik eeskiri anti mõista, et stimulant lahtistav koostisosa aaloe (sh aaloe ekstrakti ja aloe lille ekstrakt) OTC tooted ei ole tavaliselt ohutust ja efektiivsust või võib misbranded.

Kuigi paikset on ebatõenäoline, et olla kahjulik raseduse ja imetamise ajal, asutusesiseseks kasutamiseks ei soovitanud, sest teoreetiline stimuleerimine emaka kokkutõmbeid. Ei ole teada, kui osad aaloe võib erituda rinnapiima. Tarbimine kuivatatud mahl aloe lehed on imetamise ajal vastunäidustatud.

Cheng, S., Kirtschig, G., Cooper, S., Thornhill, M., Leonardi-Bee, J. ja Murphy, R. sekkumised erosive lame lihhen mõjutavad limaskesta saite. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2012,2: CD008092.; Dat, A. D., Poon, F., Pham, K. B., ja Doust, J. Aloe vera ravimiseks ägedate ja krooniliste haavade. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2012,2: CD008762.; Eshghi, F., Hosseinimehr, SJ, Rahmani, N., Khademloo, M., Norozi, MS ja Hojati, O. Effects of Aloe vera kreem posthemorrhoidectomy valu ja haavade paranemist: tulemused randomiseeritud, platseebo-kontrollitud uuringus. J.Altern.Complement Med. 2010,16 (6): 647-650.; Huseini, HF, Kianbakht, S., Hajiaghaee, R., ja Dabaghian, FH Anti-hüperglütseemilised ja anti-hüperkolesteroleemseks mõju Aloe Vera lehe geeli hüperlipideemi 2. tüüpi diabeeti põdevatel patsientidel: randomiseeritud topeltpimedas platseebo-kontrollitud kliinilises uuringus. Planta Med. 2012,78 (4): 311-316.; Lodi, G., Carrozzo, M., Furness, S. ja Thongprasom, K. Sekkumine raviks suulise lame lihhen: süstemaatiline ülevaade. Br.J.Dermatol. 2012,166 (5): 938-947.; Mansourian, A., momen-Heravi, F., Saheb-Jamee, M., Esfehani, M., Khalilzadeh, O., ja momen-Beitollahi, J. võrdlus aloe vera suuvee triamkinoloonatsetoniidi 0,1% võrra suulise lame lihhen: randomiseeritud topeltpimedas kliinilises uuringus. Am.J.Med.Sci. 2011,342 (6): 447-451.; Morales-Ohmu, I., Rojas, G. Ortega-Pinto, A., Espinoza, I., Soto, L., Plaza, A., Lozano, C. ja Urzua, B. hindamine efektiivsuse kaks suuhooldusvedelikud formuleeritud leevendamiseks kserostoomiat erineva päritoluga täiskasvanud patsientidel. Gerodontology. 2012,29 (2): e1103-e1112.; Olatunya, O. S., Olatunya, A. M., Anyabolu, H. C., Adejuyigbe, E. A. ja Oyelami, O. A. Esialgsed kohtuprotsessi aloe vera Kübar HIV-nakkus. J.Altern.Complement Med. 2012,18 (9): 850-853.; Panahi, Y., Davoudi, SM, Sahebkar, A., Beiraghdar, F., Dadjo, Y., Feizi, I., Amirchoopani, G., ja Zamani A . efektiivsus Aloe vera / oliiviõli kreem versus beetametasoonbutüraat koor krooniliste nahakahjustuste järgmised Ipriit kokkupuude randomiseeritud topeltpimedas kliinilises uuringus. Cutan.Ocul.Toxicol. 2012,31 (2): 95-103.; Pradeep, A. R. Agarwal, E. ja Naik, S. B. Kliiniline ja mikrobioloogiliste mõju müügil hambapuhastusvahendit mis sisaldab aloe vera: randomiseeritud kontrollitud kliinilises uuringus. J.Periodontol. 2012,83 (6): 797-804.; Salazar-Sanchez, N., Lopez-Jornet, P., Camacho-Alonso, F., ja Sanchez-Siles, M. efektiivsus paikseks Aloe vera patsientidel suuõõne lichen planus: randomiseeritud topeltpimedas uuringus. J.Oral Pathol.Med. 2010,39 (10): 735-740.; Shah, S. A., DiTullio, P., Azadin, M., Shapiro, R. J., Eid, T. J. ja Snyder, J. A. Effects of Aloe Vera elektrokardiograafilistele ja vererõhu mõõtmised. Am.J.Health Syst.Pharm. 11-15-2010,67 (22): 1942-1946.; Williamson, G., Coppens, P., Serra-Majem, L., ja kaste, T. Ülevaade efektiivsust roheline tee, isoflavonoididega ja aloe vera toidulisandeid, mis põhineb randomiseeritud kontrollitud uuringutest. Toit Funct. 2011,2 (12): 753-759.; Worthington, HV, Clarkson, JE, Bryan, G., Furness, S., Glenny, AM, Littlewood, A., McCabe, MG, Meyer, S. ja Khalid , T. Sekkumine ennetamiseks oraalne mukosiit vähipatsientide ravi saavate. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2011 (4): CD000978.; Yun, JM, Singh, S., Jialal, R., Rockwood, J., Jialal, I. ja Devaraj, S. randomiseeritud platseebokontrolliga crossover kohtuprotsessi aloe vera biosaadavust vitamiinide C ja B (12), veresuhkru ja lipiidide profiil tervete inimestega. J.Diet.Suppl 2010,7 (2): 145-153.

kõrge kolesteroolitase

See tõenduspõhiste monograafia koostas Natural Standard Research Collaboration

Põletikuline soolehaigus (haavandiline koliit)

sügelus

lihhen

Mukosiidist (suuhaavandid)

Sügelised (sügelev nahahaigus)

nahasöövitust

Naha tekitatud kahju päike

Nahapõletik (tungiasis)

nahahaavandid

pärasoolevähi

mähkmelööve

Südamehaigus

HIV nakkuse

Maksahaigus

Lamatist

Kiirgus dermatiit (naha kahjustusi kiirituse)

Haavade paranemist

Kasutab põhineb traditsioon või teooria