alocril

Therapeutic Klass: Silmad Agent

Kasutab Alocril

Farmakoloogilise Klass: Mast Cell stabilisaator

Nedocromil toimib mõjutades teatud põletikuliste rakkude et vältida nende vabastades ained, mis põhjustavad allergilisi sümptomeid.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Nedocromil on testitud lastel 3-aastased ja vanemad. In efektiivsed doosid, see ei põhjusta arvatavasti erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta teeb täiskasvanutel.

Ei erinevusi ohutuse ja efektiivsuse vahel täheldati eakatel ja noorematel patsientidel.

Enne Kasutades Alocril

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Nedocromil kasutatakse, et aidata ravida sügelus, mis tekib allergilise konjunktiviidi. Kui soovid kasutada silmalahust (silmatilgad) kujul seda ravimit

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Sa peaksid vältima seljas kontaktläätsed, kui teie silmad on sügelus oma allergiad.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine Alocril

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Konjunktiviit, allergiline prednisooni aselastiiniga oftalmoloogilised, doksülamiini, cromolyn oftalmoloogilised, deltasoon Zaditor, Optivar, Unisom SleepTabs, ketotifeenina oftalmoloogilised, Lastacaft, Alaway, Sterapred, Bepreve, karbinoksamiinmaleaat, triprolidiini, nedocromil oftalmoloogilised, bepotastine oftalmoloogilised, Opticrom, Elestat, Alamast, Equate Sleep Aid, epinastiini oftalmoloogilised Emadine’i, alcaftadine oftalmoloogilised

 või minna liituda Alocril tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Alocril

Alocril kõrvaltoimed

Alocril (nedocromil oftalmoloogilised)