almotriptiaani (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Pöörduge arsti poole, kui teil kasutada seda ravimit ja migreen ei lähe ära, või kui teie migreeni halvenenud või hakkas toimuma sagedamini.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete kasutanud teisi triptaanravimeid või tungaltera-tüüpi migreeni ravimid viimase 24 tunni jooksul. Mõned näited triptaanravimeid ravimid on frovatriptaani (Frova®), Naratriptaaniga (Amerge®), rizatriptaani (Maxalt®), sumatriptaan (Imitrex®, Treximet®) ja zolmitriptaan (Zomig®). Mõned näited tungaltera-tüüpi ravimid on dihüdroergotamiin (D.H.E. 45®, Migranal®), ergotamiin (Bellergal®, Cafergot®, Ergomar® või Wigraine®) ja metüülsergiid (Sansert®).

See ravim võib põhjustada probleeme, kui teil on südamehaigus. Kui teie arst arvab, siis võib olla probleem selle ravimi võib ta tahan, et sa oma esimest annust arsti kabinetti või kliinikus.

See ravim võib suureneda risk südameinfarkti, stenokardia, või insult. See on tõenäolisem, kui teil või perekonnaliikme juba südamehaigused, kui te suitsetate, kui olete meessoost ja üle 40 aasta vanused, või kui te olete naissoost ja läbinud menopausi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid sümptomeid probleeme südamega, nagu rinnus valu või ebamugavustunne, südame rütmihäired, iiveldus või oksendamine, valu või ebamugavustunne õlgade, käte, lõualuu, selja või kaela, õhupuudus, või higistamine. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid sümptomeid insult, nagu segasus, rääkimisega, kahekordne nägemine, peavalu, võimetus liigutada käte, jalgade või näolihaseid, võimetus rääkida või aeglane kõne.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ebamugavustunne rinnus, lõualuu või kaela tiheduse pärast selle ravimi võtmist. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tõsine kõhuvalu või kõhuvalu või verine kõhulahtisus pärast ravimi kasutamist.

Veenduge, et teie arst teab kõiki muid ravimeid te kasutate. Almotriptiaani võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui võtta mõned ravimid. See hõlmab depressiooniravimid, nagu tsitalopraam (Celexa®) duloksetiini (Cymbalta®), estsitalopraam (Lexapro®), fluoksetiin (Prozac®, Sarafem® või Symbyax®), fluvoksamiin (Luvox®), paroksetiin (Paxil® ), sertraliin (Zoloft®) või venlafaksiin (Effexor®). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on agitatsioon, segasus, kõhulahtisus, ärevus rääkimise ajal, et ei ole normaalne, palavik, reflekside üliaktiivsus, halb kooskõlastamine, rahutus, värisemine, higistamine, värisemine või värisemine, et sa ei suuda kontrollida, ega tõmblemine. Need võivad olla serotoniini sündroomi sümptomid.

Kasutades almotriptiaani üksi või kombinatsioonis teiste migreeni ravimid 10 või enama päeva kuus võib halvendada peavalu. Sul võib hoida peavalu päevikut, et salvestada oma peavalu sageduse ja narkootikumide kasutamist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired, kui te kasutate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Almotriptiaani võivad põhjustada uimasust, pearinglust või probleeme oma nägemus. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha hästi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.