Aller Med suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Diphenhydramine HCL

Diphenhydramine on antihistamiin kasutatakse valu allergiasümptomi, heinapalavik, ja nohu. Need sümptomid on lööve, sügelus, pisaravool, sügelevad silmad / nina / kurgu, köha, nohu ja aevastamine. Seda kasutatakse ka nende ennetamiseks ja raviks iiveldus, oksendamine ja peapööritus põhjustatud merehaigus. Diphenhydramine saab kasutada, et aidata teil lõdvestuda ja uinuda.

See ravim blokeerib teatud looduslik aine (histamiini), et keha teeb jooksul põhjustada allergiat. Selle kuivatamine mõju sümptomid nagu vesised silmad ja nohu on põhjustatud blokeerimise teise looduslik aine, mida keha (atsetüülkoliini).

Köha -ja külma tooteid ei ole osutunud ohutuks ja efektiivseks lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (näiteks pikatoimeline tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Et vähendada riski tõsiste kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ärge kasutage seda toodet teha lapse uniseks. Ära anda teistele köha -ja külma ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosa suhtes (vt ka Ravimite koostoimed osa). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

MUUKS: See lõik sisaldab kasutab seda ravimit, mis ei ole loetletud heakskiidetud erialase märgistuse ravim, kuid see võib ette oma tervishoiutöötaja. Kasutage seda ravimit seisund, mis on loetletud käesoleva paragrahvi vaid siis, kui see on nii ette nähtud oma tervishoiutöötaja.

Diphenhydramine kasutatakse ka üksinda või koos teiste ravimitega ravida loksutades (treemor) ja lihasjäikust põhjustatud Parkinsoni tõbi. Samuti võib kasutada, et ravida kõrvaltoimeid teatud psühhiaatriliste ravimitega nagu tahtmatud liigutused ja lihasjäikust (nagu EPS). See blokeerib atsetüülkoliini (Vt ka Kasutab osa).

Jälgi kõigis suundades toote pakendile. Kui arst on teile seda ravimit võtta, tehke seda suunata. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, nõu oma arsti või apteekriga.

Võtke tablett, kapsel, või vedelal kujul suu koos toiduga või ilma. Mõõda vedelal kujul seda ravimit kasutatakse spetsiaalset mõõteseade / lusikaga. Ärge kasutage majapidamises lusikaga, sest sa ei pruugi saada õige annus. Kui teil on ühekordse annuse kujul ravimit (näiteks ühekordseks kasutamiseks vile), siis ei ole vaja annuse mõõtmiseks.

Kiiresti lahustuvat tabletti või riba peaks olema lubatud, et lahustada keelel ja siis alla neelata koos veega või ilma. Närimistablettidele tuleks närida põhjalikult, enne kui alla neelata.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest. On palju marki ja vormid difenhüdramiini saadaval. Loe doseerimisjuhiste hoolikalt iga toote, sest summa difenhüdramiini võib olla erinev tooteid. Ärge suurendage annust või võtta seda ravimit sagedamini kui suunatud.

Selleks, et vältida merehaigus, võtke annus 30 minutit enne tegevuse nagu reisil. Et aidata teil magada, võtke annus umbes 30 minutit enne magamaminekut. Kui teil on jätkuvalt unehäired kauem kui 2 nädalat, võtke ühendust oma arstiga.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund ei parane või kui see süveneb.

Uimasus, pearinglus, kõhukinnisus, seedehäired, nägemishäired või suukuivus / nina / kurgu võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Et leevendada suukuivus, imeda (sugarless) Hard Candy või jää laastud, närida (sugarless) närimiskummi, juua vett või kasutada sülje asendaja.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: vaimse / meeleolu muutused (nagu rahutus, segasus), raskused urineerimisel, kiire / südame rütmihäired.

Pöörduda arsti poole kohe, kui teil on väga tõsised kõrvaltoimed, sealhulgas: krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne difenhüdramiini, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või Dimenhüdrinaat; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamishäired (näiteks astma, emfüseem), kõrge silma siserõhu (glaukoom), südamehaiguste, kõrge vererõhu, maksahaiguste, krambid, mao / soolestiku probleeme (nagu haavandid, ummistus), kilpnäärme (hüpertüroidismi), raskused urineerimisel (nt tingitud eesnäärme).

See ravim võib tekitada pearinglust või unisust või põhjustada nägemise hägustumist. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust või selge visioon, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Vältida alkohoolsed joogid.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Vedelaid tooteid, närimistabletid või lahustuvateks tablettideks / ribadeks võib sisaldada suhkrut ja / või aspartaam. Vedelik tooted võivad sisaldada ka alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, maksahaigused, fenüülketonuuria (PKU), või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Laste võib olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit. See ravim võib sageli põhjustada elevust väikelastele asemel uimasust.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti uimasus, pearinglus, segasus, kõhukinnisus, ega probleeme urineerimisel. Uimasus, pearinglus ja segadust võib suurendada kukkumisohtu.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim eritub rinnapiima ja võib olla soovimatu mõju kohta imikule. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Mõned tooted, mis võivad suhelda see ravim sisaldab: antihistamiinikumid nahale.See (nagu difenhüdramiin kreemi, salvi, spray).

Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate teisi tooteid, mis põhjustavad unisust, sealhulgas alkoholi, teised antihistamiinikumid (nt kloorfeniramiin), narkootikumid magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaslõõgastid ja narkootilisi valuvaigisteid (näiteks kodeiin).

Saate silte kõiki oma ravimeid (nagu allergia või köha-ja külma tooted), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis põhjustavad unisust. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

See ravim võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside (sh allergiat naha test), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: tugev unisus, krambid, laiendas õpilastele. Lastel vaimse / meeleolu muutused (nagu rahutus, ärrituvus, hallutsinatsioonid) võivad ilmneda enne uimasust.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kerge. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.