AllanHist PDX suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See kombinatsioon ravimit kasutatakse raviks põhjustatud sümptomeid külmetushaiguse, gripp, allergiad, heinapalavik, ja muud hingamisega seotud haigusi (nt sinusiit, bronhiit). Guaifenesiin on Köha, mis aitab õhuke ja lahti lima kopsudest, lihtsustades laduma lima. Antitussiive on köha vähendajad, mis mõjutavad teatud osa aju (Köhakeskus), vähendades tung köha. Dekongestandid leevendada nohu sümptomeid. Antihistamiinikumid leevendavad vesised silmad, sügelevad silmad / nina / kurgu, nohu ja aevastamine.

See ravim ei ole tavaliselt kasutatakse pidev köha suitsetamisest, astma, muud pikaajalised hingamisprobleemid (nt emfüseem) või köha palju lima, kui arsti juhiste järgi.

Köha-ja-cold tooted ei ole osutunud ohutuks või tõhusalt lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (näiteks pikatoimeline tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Et vähendada riski tõsiste kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ärge kasutage seda toodet teha lapse uniseks. Ära anna muud köha-and-cold ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosade (vt ka Ravimite koostoimed sektsioonis). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

Võtke seda ravimit suu kaudu koos toiduga või ilma, tavaliselt iga 4-6 tunni järel või vastavalt arsti poolt. See ravim võib võtta koos toiduga kui seedehäired toimub. Kasutage ravimit mõõteseade hoolikalt mõõta määratud annust. Ärge kasutage majapidamises lusikaga. Parima tulemuse saavutamiseks võtta koos klaasi veega (8 untsi või 240 milliliitrit). Joo palju vedelikku, kui te kasutate seda ravimit ei ole teisiti arst. Vedelik aitab lahti lima kopsudesse.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest.

Ebaõige kasutamine seda ravimit (kuritarvitamise) võib põhjustada tõsiseid kahjustusi (näiteks ajukahjustus, krambid, surm). Ära suurendada annust, võtke see sagedamini või kasutada kauem kui suunatud.

Teavitage oma arsti, kui teie seisund püsib rohkem kui 1 nädal, kui see süveneb, või kui see tekib palavik, lööve või püsiv peavalu. Need võivad olla sümptomid tõsine meditsiiniline probleem ja tuleks kontrollida arst.

Uimasus, pearinglus, peavalu, nägemishäired, seedehäired, iiveldus või suukuivus / nina / kurgu võivad tekkida. Kui mõni neist püsivad või süvenevad, teavitage sellest oma arsti või apteekrit kohe.

Et leevendada suukuivus, imeda (sugarless) Hard Candy või jää laastud, närida (sugarless) närimiskummi, juua vett või kasutada sülje asendaja. See ravim võib kuivama ja paksendamiseks lima kopsudesse, mistõttu on raskem hingata ja selge oma kopsud. Selle ennetamiseks mõju, juua rohkelt vedelikku ei ole teisiti arst.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: vaimse / meeleolu muutused (nt segasus, hallutsinatsioonid), kohin kõrvus, värisemine (treemor), häired urineerimisel, nõrkus.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist haruldased, kuid väga tõsised kõrvaltoimed esinevad: Sinakad / verejooks, kiire / aeglane / südame rütmihäired, krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on ebatõenäoline, kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui see toimub. Sümptomid tõsine allergiline reaktsioon võib hõlmata: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamisprobleemid (nt astma, emfüseem), diabeet, teatud silmahaiguse (glaukoom), südamehaiguste, kõrge vererõhu, neeruprobleemid, maksahaigus, krambid, mao / seedehäired (nt haavandid, ummistus), kilpnäärme (hüpertüroidismi), urineerimine probleeme (nt hädas urineerimisel tõttu eesnäärme uriinipeetus).

See ravim võib tekitada pearinglust või unisust või põhjustada nägemise hägustumist. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust või selge visioon, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Kasutamist piirata alkoholi ja teatud teiste ravimitega, mis põhjustavad unisust. (Vt ka Ravimite koostoimed).

Et vähendada uimasust ja peapööritust, tõusta aeglaselt tõuseb istuvast või lamavast asendist.

See ravim võib sisaldada aspartaami. Kui teil on fenüülketonuuria (PKU) või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata oma tarbimist aspartaami (või fenüülalaniin), konsulteerige oma arsti või apteekriga seoses ohutu selle ravimi kasutamise kohta.

See ravim võib sisaldada suhkrut ja / või alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, alkoholisõltuvuse või maksahaigus. Küsige oma arsti või apteekriga ohutut kasutamist seda toodet.

Eakatel võib olla tundlikumad selle ravimi mõju, eriti pearinglus, uimasus, vaimse / meeleolu muutused, ja vererõhu muutused.

Laste võib olla tundlikumad mõju antihistamiinikumid. Väikelastel see ravim võib põhjustada ärevus / põnevust asemel uimasust.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim võib erituda rinnapiima ja võib olla soovimatu mõju kohta imikule. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Sinu tervishoiutöötajatele (näiteks arsti või apteekriga) võib juba olla teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne kontrollides neist esimene.

Võttes teatud MAO inhibiitorite see ravim võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) ravimite koostoimete. Vältida isocarboxazid, metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline või tranüültsüpromiin ravi ajal seda ravimit. Enamik MAO inhibiitorid ei tohiks samuti võtta kaks nädalat enne selle ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, millal alustada või lõpetada selle ravimi võtmist.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada, eriti: antihistamiinikumid nahale (näiteks difenhüdramiini kreemi, salvi, spray), spasmolüütikumide (nt atropiini, belladonna alkaloidid), beetablokaatorid (nt metoprolool, atenolooli), narkootikumid Parkinsoni tõve (nt antikolinergikumid nagu benstropiin, trihexyphenidyl), guanetidiin teatud inhalatsioonanesteetikumid (nt halotaanita), metüüldopaks, reserpiin, skopolamiin, tritsüklilised antidepressandid (nt amitriptüliin, desipramiin ).

Guaifenesiin on saadaval nii retsepti ja nonprescription tooteid. Saate silte kõiki oma ravimeid hoolikalt, veendumaks, et ei võta rohkem kui üks guaifenesiin sisaldav toode.

Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate ravimeid, mis põhjustavad uimasust, näiteks: teatud antihistamiinikumid (nt difenhüdramiini), anti-arestimise ravimid (nt karbamasepiin), meditsiin magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaste lõõgastavate, narkootilisi valuvaigisteid (nt kodeiin), psühhiaatrilised ravimid (nt kloorpromasiinvesinikkloriidi, risperidoon, amitriptüliin, trasodoonil).

Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha-ja külma tooteid, toitumine AIDS), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis võivad mõjutada teie südame löögisagedus / vererõhk või põhjustada uimasust. Küsige oma apteekrilt, kuidas ohutu kasutamise nende toodete.

See ravim võib häirida teatud uriini laboratoorsed uuringud (nt 5-HIAA taset, VMA taset), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: agitatsioon, segasus, punetus, hallutsinatsioonid, suured pupillid, lihastõmblused, krambid. Lastel põnevust võib esineda esimene ja võib järgneda koordinatsiooni kadumine, unisus, teadvusekadu, krambid.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Ärge kasutage seda ravimit mitu päeva enne Allergiaanalüüside sest katse tulemused võivad olla mõjutatud.

Kui teil on teile seda ravimit regulaarselt määrata ja jääb annus vahele, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida tihedalt suletud anumas toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.