alkoholi tarvitamise häire

Alkoholi tarbimine häire (mis hõlmab tasemel, mis on mõnikord nimetatakse alkoholism) on muster alkoholi tarbimisega, mis hõlmab probleeme kontrolli oma joomist, on hõivatud alkohol, jätkates kasutage alkoholi, isegi kui see põhjustab probleeme, millel rohkem jooma, et saada sama efekti või kellel võõrutusnähud, kui kiiresti vähenema või joomise.

Ebatervislik alkoholi tarvitamise sisaldab alkoholi kasutamist, mis paneb teie tervisele ohtu või põhjustab teiste alkoholiga seotud probleeme. See hõlmab ka joomingud – joomisharjumus kus mees tarbib viis või enam jooki kahe tunni jooksul või naissoost mõõnad vähemalt neli jooke kahe tunni jooksul. Joomingud põhjustab olulist ohtu tervisele ja ohutusele.

Mida peetakse üheks juua?

Kui teie joomisharjumus tulemusi korrata olulist stressi ja probleeme toimiv oma igapäevast elu, siis tõenäoliselt on alkoholi tarvitamise häire. See võib ulatuda kergest kuni raske. Kuid isegi kerge häire võib laieneda ning põhjustada tõsiseid probleeme, nii varakult ravi on oluline.

Millal näha arsti

Alkoholi tarbimine häire võib olla kerge, mõõduka või raske, põhineb mitmeid sümptomeid tunnete. Märgid ja sümptomid võivad olla

Kui oma kallimale vajab abi

Alkoholi tarbimine häire võib hõlmata aja alkoholimürgistuse ja sümptomite suhtes.

Mõju teie ohutuse

National Institute on alkoholi kuritarvitamise ja alkoholismi määratletakse üks standard juua kui mõni neist

Kui tunned, et mõnikord liiga palju juua alkoholi või see põhjustab probleeme või oma pere on mures oma joogivee, rääkige oma arstiga. Muid võimalusi saada abi hulka räägi vaimse tervise teenuse osutaja või otsib abi tugirühm nagu AA või sarnast tüüpi eneseabirühmas.

Kuna eitamine on ühine, siis ei pruugi tunne teil on probleem joomisega. Sa ei pruugi tunda, kui palju sa jood või kui palju probleeme oma elus on seotud alkoholi tarbimisega. Kuula sugulaste, sõprade või töökaaslastega, kui nad paluda teil uurida oma tarbimisharjumusi või abi otsima. Mõtle räägi keegi, kes on olnud probleem joomine, vaid on peatunud.

Paljud inimesed alkoholi tarvitamise häire kartke, et saada ravi, sest nad ei tunne neil on probleem. Sekkumine lähedastele aitab mõned inimesed tunnustavad, et nad vajavad professionaalset abi. Kui oled mures, et keegi, kes joob liiga palju, küsige professionaalne kogenud alkoholi ravi nõu, kuidas läheneda sellele isikule.

Geneetiliste, psühholoogiliste, sotsiaalsete ja keskkonnategurite võib mõjutada, kuidas alkoholi tarbimist mõjutab keha ja käitumine. Teooriad näitavad, et teatud inimesed joomine on erinev ja tugevamat mõju, mis võib viia alkoholi tarvitamise häire.

Aja jooksul liiga palju alkoholi võib muuta normaalset funktsiooni valdkondades oma aju, mis on seotud kogemused rõõm, otsustusvõime ja oskus teostada kontrolli oma käitumist. See võib põhjustada iha alkoholi proovida taastada häid tundeid või vähendada negatiivseid.

Riskifaktorid alkoholi tarvitamise häire hulka

Alkohol surub oma kesknärvisüsteemi. Mõnel inimesel, esimene reaktsioon võib olla stimulatsiooni. Aga nagu te jätkuvalt juua, siis saab rahustatud.

Liiga palju alkoholi mõjutab teie kõne, lihaste koordinatsiooni ja elutähtsate keskuste oma aju. Raske joomine joodud võivad põhjustada isegi eluohtlikke kooma või surm. See on eriti oluline siis, kui te võtate teatud ravimeid, mis samuti surub aju funktsioon.

Liigne joomine võib vähendada oma otsuse oskusi ja madalam pidurdusprotsessid, mis viib halbade valikute ja ohtlikke olukordi või käitumist, sealhulgas

Liiga palju alkoholi ühekordselt või aja jooksul võib põhjustada terviseprobleeme, sealhulgas

Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Mõju tervisele

Mida ootate oma arsti

Elamu raviprogramme

Mõtle oma tarbimisharjumusi, võttes aus pilk kui tihti ja kui palju juua. Ole valmis, et arutada mingeid probleeme, et alkohol võib põhjustada. Soovi korral saab võtta pereliikme või sõbra kaasa, kui võimalik.

Enne oma ametisse, teha nimekirja

Mõned küsimused küsida hulka

Ärge kartke küsida lisaküsimusi.

Ole valmis vastama küsimustele oma arstiga, mis võib hõlmata

Sa oled tõenäoliselt alustada nähes oma esmatasandi arsti. Kui arst kahtlustab teil on probleeme alkoholiga, ta võib teid suunata vaimse tervise poole.

Et hinnata oma probleeme alkoholiga, oma tervishoiuteenuse osutaja tõenäoliselt

Ravi alkoholi tarvitamise häire võivad erineda sõltuvalt teie vajadustele. Ravi võib hõlmata lühisekkumiste, üksikisiku või rühma nõustamine, ambulatoorne programmi või elamu haiglaravi. Töö peatada alkoholi tarbimise parandada elukvaliteeti on peamine ravi eesmärk.

Ravi alkoholi tarvitamise häire võib sisaldada

Sest tõsine alkoholi probleem, võib tekkida vajadus viibida elamu käitluskoja. Enamik elamu ravi programmid hõlmavad üksikisiku ja grupi ravi, tugigrupid, haridus loenguid, pere kaasamine ja tegevuse ravi.

Elamu ravi programmid hõlmavad tavaliselt litsentseeritud alkoholi ja narkootikumide nõustajad, sotsiaaltöötajad, õed, arstid ja teised teadmised ja kogemused ravis alkoholi tarvitamise häire.

Sa pead keskenduma muutes oma harjumusi ja teha erinevat elustiili valikuid.

Vältida asendades tavapärase ravi või psühhoteraapia alternatiivmeditsiini. Aga kui kasutada lisaks oma raviplaani kui toibumas alkoholi tarvitamise häire, need meetodid võivad olla abiks

Paljud inimesed alkoholiga probleeme ja nende pereliikmete leiavad, et osalevad tugirühmad on oluline osa haigusega toimetulek, ennetada või tegelevad ägenemist, ja viibib kaine. Arst või nõustaja võib oletada tugirühm. Need rühmad on sageli ka loetletud veebis ja mõnikord telefoniraamatus.

Siin on mõned näited

Anonüümsed Alkohoolikud. Anonüümsed Alkohoolikud (AA) on eneseabi grupp inimesi toibumas alkoholism, mis pakub kaine kaaslaste ehitatud umbes 12 sammu kui tõhus mudel saavutamiseks täielikult hoiduma.; Naised kainust. Naised kainust on mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub eneseabirühmas programmi naistele, kes soovivad, et ületada alkoholismi ja muude sõltuvustega. See keskendub arengumaade toimetulekuoskusi, mis on seotud emotsionaalse ja vaimse kasvu, enesehinnangu ja tervislikud eluviisid.; Al-Anon ja Alateen. Al-Anon on mõeldud inimestele, keda mõjutab kellegi alkoholism. Alateen rühmad on saadaval teismelise lapsed need, kellel on alkoholism. In jagada oma lugusid, pereliikmed saavad paremini mõista, kuidas see haigus mõjutab kogu perekonda.

Varajane sekkumine võib ära hoida alkoholiga seotud probleeme teismelised. Kui teil on teismeline, olla tähelepanelik märkide ja sümptomid, mis võivad viidata probleeme alkoholiga

Saate aidata ennetada teismeliste alkoholi tarvitamise

külastada oma arsti