Alkohol ja AFib Riskid: Kas see on ohutu jooma?

Klaas veini õhtusöögi on hea südamele, eks? Paljud uuringud näitavad, et kerge või mõõdukas joomine võib vähendada oma riski südamehaiguste ja insuldi.

Enamik juhtudest kodade virvenduse ei ole eluohtlik, kuid südame rütmihäired võivad põhjustada komplikatsioone nagu südamelihase infarkt või insult. Kui olete valmis, et kohapeal ja vaatab, mis toimub, saate aidata oma kallimale saada arstiabi ta vajab kiiremini ja kergendada oma mured, liiga; Alustamiseks teha nimekirja oma tervisliku seisundi ja ravimeid nad võtavad. Nii saate jagada nimekirja meditsiinitöötajatel ühelgi hädaolukorras. Kui oma kallimale võtab verevedeldajaid, …

Nii et see on oluline kaaluda riske. Rääkige oma arstiga teie haiguslugu ja milline on kõige mõttekam teile.

Hiljutises uuringus leiti tugev seos joomise 1-3 jooki päevas (mida arstid leiavad mõõdukas) ja saada AFib. Kummalisel kombel, see oli tõsi, et inimesed, kes joovad veini ja likööri, kuid mitte õlut.

Raske joomine, või rohkem kui kolm jooki päevas muhke oma risk. Ja tundub, et hoida läheb üles rohkem olete. Uuringud näitavad, et iga ekstra päev juua, oma riski tõuseb 8%.

Sa ei pea jooma regulaarselt, kas. Joomingud, või millel on rohkem kui viie joogi järjest, teeb ka saada AFib tõenäolisem. Inimesed nendes uuringutes jõi veini või kanget alkoholi. See ei ole selge, kas õlut on sama mõju.

Kui olete diagnoositud, see on OK, et on täiskasvanud jook, nii kaua, kui te ei joo liiga palju. Pea meeles, et erinevad joogid on erinevad alkoholi. Üks lask vägijoogi võib olla sama palju alkoholi kui kaks klaasi veini.

Üks kuni kolm jooki päevas ilmselt ei põhjusta terviseprobleeme, isegi siis, kui sul on juba AFib. Rohkem kui kolm jooki päevas, kuigi võib vallandada episoodi.

Kui te võtate verevedeldajaid, alkohol võib tõsta verejooksu. Samuti võib olla probleem, kui te võtate ravimeid, mis vähendavad vere hüübimist, nagu varfariin või atsenokumaroolil.

Isegi kui sa juua mõõdukalt, eksperdid soovitan teil võtta paar päeva ära alkoholi iga nädal.

Allikad

Heart Association: “Mis on kodade virvendus?”

Larsson, S. Teataja College Kardioloogide juuli 2014.

Euroopa südamerütmi Association / AFib küsimused: “Elu kodade virvendus.”

StopAFib: “Mis põhjustab kodade virvendus?”

NHS Choices: “Alkohol Unit kalkulaator.”