alka-seltzer anti-gaasi

Kasutab Alka-Seltzer Anti-Gas

Therapeutic Klass: Antiflatulent

Tsimetikoon võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Tsimetikoon on võimalik osta ilma retseptita.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, simetikoon kasutatakse teatud patsientidel enne järgmised testid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ravim on välja uuritud lastel ja efektiivne annuste ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Enne Kasutades Alka-Seltzer Anti-Gas

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine simetikooni eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad simetikooni. See ei pruugi olla omased Alka-Seltzer Anti-Gas. Palun lugege hoolikalt.

Tõhusaks kasutamiseks simetikooni

Võtke seda ravimit pärast sööki ja enne magamaminekut parima tulemuse.

Patsientidel, kes närimistablett kujul seda ravimit

Patsientidel, kes suulise vedelal kujul ravimit

Väldi toite, mis tunduvad tõsta gaasi. Närida toitu hoolikalt ja aeglaselt. Vähendada õhu neelamine, vältides kihisevat, gaseeritud joogid. Ära suitseta enne sööki. Arendada regulaarne sooletegevuses ja kasutada regulaarselt. Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega, vähese suhkrusisaldusega või mõneks muuks erakordseks dieeti. Enamik ravimid sisaldavad rohkem kui nende toimeaine.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Seal ei ole ühtegi ühist või oluline teatatud kõrvalnähtude seda ravimit. Siiski, kui te märkate mõnda kõrvaltoimet, pidage nõu oma arstiga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

Õige kasutamine simetikooni

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Funktsionaalne Mao Disorder simetikooni, Mylicon, Phazyme, amülaasi / tsellulaas / hüostsamiini / lipaasi / phenyltoloxamine / proteaasi, Maalox® Anti-Gas, Mytab Gaas

Gaasi simetikooni, Mylanta Mylicon aktiivsütt

Operatsioonijärgne Gaasi valud simetikooni, vasopressiini, Mylicon, Phazyme, Pitressin, Maalox® Anti-Gas

Endoskoopia või radioloogia premedikatsiooniga diasepaam, Vaalium, hüostsamiini, simetikooni, Levsin Mylicon

 või minna liituda Alka-Seltzer Anti-Gas tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Alka-Seltzer Anti-Gas kõrvaltoimed

Alka-Seltzer Anti-Gas (simetikoon)