aliskireeni ja valsartaani (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Aliskireeni ja valsartaani kombinatsiooni, mida kasutatakse kõrge vererõhu (hüpertensiooni). Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerud tulemusena insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Vererõhku vähendab riski lööki ja südameinfarkt.

Aliskireeni on reniini inhibiitor. See blokeerib ensüümi organismis, mis on vajalik, et toota aine, mis põhjustab veresoonte ahenemist. Selle tulemusena veresooned ning vähendab vererõhku. Kui vererõhk langeb, vere kogust ja hapniku suurendatakse südamesse.

Valsartaan on angiotensiin II retseptori blokaator (ARB). See blokeerib aine organismis, mis põhjustab veresoonte ahenemist. Selle tulemusena valsartaani lõõgastab veresooni. See alandab vererõhku ja suurendab verevarustus ja hapniku südamesse.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

tablett

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Allergia

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju aliskireeni ja valsartaani kombinatsiooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

pediaatriline

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga aliskireeni ja valsartaani kombinatsiooni eakatele.

vanurite

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Aliskireeni ja valsartaani kombinatsiooni kasutatakse, kui ühe ravimi, mis vererõhku alandada ei piisa. Seda kasutatakse ka esimene ravim teie seisund kui arst arvab, et teil on vaja võtta rohkem kui üks vererõhku meditsiinis.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Loe info hoolikalt ja veenduge, et saate aru, et enne ravimi. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi (soola). Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Sa pead jätkake vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit samamoodi iga päev. See tähendab, võtab ta samal ajal ja seda pidevalt koos toiduga või ilma.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on näo, käte, jalgade, silmade, huulte, keele või kõri või probleemid neelamist või hingamist. Need on sümptomid seisund, mida nimetatakse angioödeem.

Sa ei tohiks seda ravimit kasutada (kui arst seda ütleb, et), kui te saate ka tsüklosporiin (Gengraf® Neoral, Sandimmune®) või itrakonasool (Sporanox®).

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida pärast esimest annust, eriti kui teil on diureetikumi (vesi pill). Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib pearinglus, minestamine, segadus, lihasvalu, nõrkus või kiire südametegevus. Olge eriti tähelepanelik, kui treenite või kui ilm on soe. Heavy higistamine võib põhjustada dehüdratsiooni (kaotus liiga palju vett) või elektrolüütide tasakaalu (kaotus naatriumi või kaaliumi organismis).

Pöörduge kohe arsti poole, kui jääte haigeks Selle ravimi võtmise ajal, eriti raske ja jätkuv iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus. Need tingimused võivad põhjustada te kaotate liiga palju vett või soola, mis võib põhjustada madalat vererõhku.

Hüperkaleemia (kõrge kaaliumisisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: kõhuvalu või kõhuvalu, segadus, hingamisraskused, südame rütmihäired, iiveldus või oksendamine, närvilisus, tuimus või pakitsus, käte, jalgade või huulte, õhupuudus, või nõrkus või raskustunne jalgades. Ärge kasutage toidulisandeid või kaaliumi sisaldavad soolaasendajad ilma arstiga.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal.

Alkoholi tarbimine või võtta narkootilisi valuvaigisteid või unerohtu selle ravimiga võib intensiivistada peapööritus, pearinglus või kahvatu. Rääkige oma arstile, kui te tarvitate alkoholi või kasutades valuvaigisteid või unerohtu.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See sisaldab üle leti (nonprescription) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna need võivad suurendada vererõhku.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.