alirocumab (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Alirocumab süsti kasutatakse koos õige toitumine ja statiini ravim täiskasvanutele heterosügootse perekondliku hüperkolesteroleemia või aterosklerootilise südameprobleemid, kes vajavad täiendavat alandamist LDL kolesterooli. See ravim on PCSK9 (eelvalguna konvertaasiga subtilisiin KEXIN tüübist 9) inhibiitor.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju alirocumab süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

lahendus

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga alirocumab süsti eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Ravim manustatakse shot naha all, tavaliselt kõht või kõht, reied või õlavarred.

Doseerimine

Alirocumab võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

vahelejäänud annus

See ravim on saadaval 2 vormi: ühekordse annuse eeltäidetud pensüstel (Autoinjektorseadmel) ja ühekordse annusega eeltäidetud süstlas. Teie arst määrab tüübid ja doosid, mis on õige.

ladustamine

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Ärge süstige teiste ravimitega koos Praluent ™ samal süstekohal.

Ärge süstige nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste, infektsioon, armid, päikesepõletuse või tätoveeringud.

Autoinjektorseadme pliiatsi või eeltäidetud süstlas tuleb külmikust välja ja lastakse jahtuda toatemperatuurini vähemalt 30 kuni 40 minutit enne süstimist. Ärge kasutage seda ravimit, kui see on olnud toatemperatuuril 24 tundi või kauem. Ärge raputage ravimit.

Kasutage iga Autoinjektorseadmel süstlalaadse ainult üks kord. Ärge hoidke avatud pliiatsi või süstlaga. Kui ravimit pliiatsi või süstlaga värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Lisaks sellele meditsiinis, võib arst muuta oma dieeti, et üks, mis on madala rasva-, suhkru- ja kolesteroolitaset. Järgige hoolikalt arsti, et mingit erilist dieeti.

Seda ravimit tuleb tulla patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Kui te unustate annuse võtmata, siis kasutage seda ravimit 7 päeva jooksul alates vahelejäänud annust. Seejärel jätkake oma esialgse ajakava. Kui vahelejäänud annus ei anta 7 päeva jooksul, oodake, kuni järgmise annuse uuesti alustada Praluent ™. Kui te ei ole kindel, millal uuesti alustada Praluent ™, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Ärge jätke kõrge kuumuse.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim töötab korralikult alandada kolesteroolitaset ning otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Rääkige oma arstile, kui teil on järgmistest sümptomitest: lööve, sügelus nahal, hingamisraskused või neelamisraskus, nõgeslööve, iiveldus, naha punetus, eriti kõrvade ümber, turse silmade, näo või sees nina või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.