Aleveer aktuaalne: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See ravim on kasutatud ravimiseks väikesed valud lihaste / liigeste (nagu artriit, seljavalu, nihestused). Kapsaitsiin toimib vähendades teatud looduslik aine keha (aine P), mis aitab pass valu signaale aju. Mentool toimel naha tunda jahe ja siis soe. Need tunded nahal häiriks teid tunne valu / valud sügavam lihaseid ja liigeseid.

MUUKS: See lõik sisaldab kasutab seda ravimit, mis ei ole loetletud heakskiidetud erialase märgistuse ravim, kuid see võib ette oma tervishoiutöötaja. Kasutage seda ravimit seisund, mis on loetletud käesoleva paragrahvi vaid siis, kui see on nii ette nähtud oma tervishoiutöötaja.

See ravim võib ka kasutada, et ravida närvivalu.

Kasutage seda ravimit ainult naha pinnal. Puhas ja kuiv kahjustatud piirkonda. Eemalda toetusel plaaster ja plaastrit kasutada kahjustatud piirkonda. Ärge kasutage seda ravimit nahale, mis on vigastatud või ärritunud (näiteks nahk, mis on lõigatud, kaabitud, päevitunud, nakatunud või on lööve). Jätke laik kahjustatud piirkonda kuni 8 tundi. Kasutage seda ravimit nii, nagu teie arst või järgige kõiki toote pakendile. Kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti või apteekriga.

Võtke plaaster välja vähemalt 1 tund enne vannis ja ei kehti plaaster kohe pärast pesemist. Ära side või murrab kus plaastri enne kui seda nii arst. Ärge kasutage soojenduskotti plaaster. Nii võib suurendada kõrvaltoimete riski.

Peske käsi hästi pärast plaastri. Vältige seda ravimit silma, suhu, ninasõõrmed, või suguelundite. Kui sa ei saada seda ravimit nendel aladel, loputage rohke veega.

Pärast eemaldamist iga plaaster, Murdke kasutatud plaaster kleepuva külje kokku ja visata prügikasti eemal lastest ja koduloomadest.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund kestab kauem kui 7 päeva, kui see süveneb, või kui ta hoiab tagasi. Kui te arvate, et teil on tõsine meditsiiniline probleem, arstiabi kohe.

Punetus, kerge sügelus või kooruv nahk manustamiskohal võib esineda. Kui mõni neist kõrvaltoimetest viimase või süveneda, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Peata selle ravimi kasutamist ja rääkige sellest oma arstile kohe, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: villid / turse manustamiskohal, suurenenud / ebatavalist valu manustamiskohal.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne ravimi kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline kapsaitsiini või mentho; või zucapsaici; või kuuma paprika (alates Capsicum pere või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Kui te ei kavatse on MRI test, rääkige katsetamise personal, kui kasutad seda plaastrit. Mõned plaastrid võivad sisaldada metalle, mis võib põhjustada tõsiseid põletushaavu ajal MRI. Küsige oma arstilt, kas siis on vaja eemaldada plaaster enne katset ja kinnitage plaaster hiljem, ja kuidas seda teha korralikult.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Kapsaitsiin on väga sarnane zucapsaicin. Ärge kasutage ravimit, mis sisaldab zucapsaicin kasutades kapsaitsiin.

See ravim plaaster võib olla ohtlik, kui närida või alla neelata. Üleannustamise või neelamine kahtlustatakse, eemaldage plaaster võimalusel ja võtke ühendust mürgituskeskus või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Hoidke kõik regulaarne arstlik ja lab kohtumisi.

Kui te unustate annuse, kasutage seda niipea, kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust. Kasutage oma järgmine annus tavalisel ajal. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Vaadake säilitamisinformatsioon pakendile. Kaitsta valguse ja niiskuse eest. Kui teil on küsimusi ladustamise, pidage nõu oma apteekriga. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. (Vt ka Kuidas jagu.) Või kohalik jäätmekäitlusettevõte.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.