albiglutide (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Albiglutide süsti kasutatakse raviks 2. tüüpi diabeet. Albiglutide kasutatakse koos dieedi ja kehaliste harjutustega, et aidata kontrollida oma veresuhkru taset.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju albiglutide süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Pulber süstelahuse

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga albiglutide süsti eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Doseerimine

Kui hakkad selle ravimi kasutamist, on väga oluline, et teil kontrollida oma veresuhkrut sageli, eriti enne ja pärast sööki ja enne magamaminekut. See aitab vähendada võimalust, millel on väga madal veresuhkru tase.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Sa kasutad albiglutide kodus. Arst õpetab, kuidas süstid tuleb anda. Ole kindel, et sa täpselt aru, kuidas ravimit tuleb süstida.

Ravim manustatakse shot naha alla kõhu, reie või õlavarre. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades.

Kui te kasutate seda ravimit insuliini, ei sega neid samasse süstlasse. See on vastuvõetav, et süstida ravimit ja insuliini sama keha pindala, kuid kaadrid ei tohiks olla õigust üksteise kõrval.

Laske meditsiini soojeneda toatemperatuuril enne seda süstida. Kasutage seda 8 tunni jooksul pärast seda segatakse. Kui ravimit pliiatsi värv on muutunud tundub hägune või kui näed osakesi, ei kasuta seda. Ärge raputage pen.

Kasutage uut nõela iga kord, kui süstida ravimit.

Ravim ka töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Ka see on kõige parem kasutada annust samal päeval nädalas.

vahelejäänud annus

Ei jaga meditsiini pliiatsid teistega mingil juhul. See ei ole ohutu ühe sulu mida kasutatakse rohkem kui üks inimene. Nõelte või pliiatsid võivad põhjustada infektsiooni edasikandumist.

ladustamine

Visake kasutatud nõelad raske, suletud anumas, et nõelad ei torka läbi (torkekindlas). Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse, kasuta seda võimalikult kiiresti 3 päeva jooksul pärast vahelejäänud annust. Kui te unustate annuse rohkem kui 3 päeva, oodake järgmise regulaarse iganädalase annuse.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke oma uue, kasutamata ravim pliiats külmik, originaalpakendis ja valguse eest kaitstult. Mitte külmutada selle ravimi ja ei kasuta ravimit, kui see on olnud külmunud. Võite salvestada avatud meditsiini pliiatsi külmkapis või toatemperatuuril kuni 4 nädalat enne kasutamist.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

On väga oluline hoolikalt jälgida mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid selle ravimi kasutamise ajal: massi kaela, neelamisraskused, häälekähedus, või rahutu hingamine. Need võivad olla sümptomid tõsine kilpnäärme probleem.

Pankreatiit võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu ja tugev kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, palavik, või peapööritus.

Kui teil tekib nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon selle ravimi võtmise lõpetada ravimi ja pidage nõu oma arstiga niipea kui võimalik.

See ravim ei põhjusta hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Kuid madal veresuhkru tase võib tekkida, kui te kasutate albiglutide koos teiste ravimitega, mis võivad alandada veresuhkru, nagu insuliin, metformiin või sulfonüüluurea. Madal veresuhkur võib ka juhtuda, kui sa edasi lükata või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi või ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.