albendasooli suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Ühise kaubamärgi nimetus (ed): Albenza

Üldnimetus (S): Albendasool

See ravim kasutatakse teatud Paelusstõbi (nagu neurocysticercosis ja hydatid haigus).

MUUKS: See lõik sisaldab kasutab seda ravimit, mis ei ole loetletud heakskiidetud erialase märgistuse ravim, kuid see võib ette oma tervishoiutöötaja. Kasutage seda ravimit seisund, mis on loetletud käesoleva paragrahvi vaid siis, kui see on nii ette nähtud oma tervishoiutöötaja.

See ravim võib ka kasutada, et ravida muid worm infektsioonid.

Võtke seda ravimit suu kaudu koos toiduga, nagu teie arst, usually1 2 korda päevas. Kui teil või teie lapsel on probleeme tableti neelamisega, võite närida ega purustada oma doosi ja võtke see rohke veega.

Sest teatud tingimustes (näiteks hydatid haigus), võib arst suunata teid seda ravimit ravikuuri (näiteks kaks korda päevas koos söögiga 28 päeva peatades ravimit 2 nädalat). Järgige hoolikalt arsti juhiseid.

Annus sõltub teie kaal, tervislik seisund, ja ravile reageerimine.

Kasutage seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, võtke see samal ajal (s) iga päev. Kui arst suunab teid seda ravimit ravikuuri, võib osutuda kasulikuks, et tähistada kalendri meeldetuletus, kui teil on vaja taaskäivitada ravimeid.

Jätka seda ravimit võtma, kuni kogu ettenähtud summa on lõppenud, isegi kui sümptomid kaovad mõne päeva pärast. Peatumine ravimit liiga vara võib kaasa tagasipöördumise infektsioon.

Muud ravimid (nt kortikosteroidid, anti arestimise ravimid) võib ette näha ka oma praegust seisundit. Võtke need ravimid täpselt nii nagu arst.

Vältida greibi söömine või greibimahla joomist ravimise ajal, kui arst või apteeker ütleb, et sa seda teha ohutult. Greip võib suurendada riski kõrvalnähud seda ravimit. Küsige oma arsti või apteekriga rohkem üksikasju.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund kestab või süveneb.

Iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, peavalu, või ajutist juuste väljalangemist võib tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest viimase või süveneda, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: tugev peavalu, mis ei lähe ära, nägemishäired, kollaseks silmad / nahk, raske kõhuga / kõhuvalu, tume uriin, ebatavaline väsimus, kerged verevalumid / verejooks, märke infektsiooni (nt kurguvalu, mis ei lähe ära, palavik, külmavärinad), märgid neeruprobleemid (nt muutus uriini), segadus, väga kange kael.

Pöörduda arsti poole kohe, kui teil on väga tõsised kõrvaltoimed, sealhulgas: krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne albendasooli, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või teiste bensimidasool anthelmintikumide (nagu mebendasool või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: maksahaigus, sapiteede probleeme (nagu ummistus), vere / luuüdi häired.

See ravim võib põhjustada probleeme maksaga. Kuna alkoholi suurendab probleeme maksaga, piirata alkohoolsete jookide ravimise ajal. Pöörduge arsti või apteekriga rohkem teavet.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. See võib kahjustada loodet. Arutage riske ja kasu oma arstiga. Fertiilses eas naised ei tohiks olla negatiivset rasedustesti enne seda ravimit. On oluline, et naised selle ravimi kasutamist usaldusväärne rasestumisvastast vahendit (nt kondoomi, rasestumisvastaseid tablette) antud ravimi võtmise ajal ja 1 kuu pärast ravi lõppu.

See ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Vaata ka Kuidas jagu.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Ärge andke seda ravimit teistele.

See ravim on välja kirjutatud teie praegust seisundit ainult. Ärge kasutage seda hiljem veel infektsioon, kui arst suunab seda teha. Teistsugune ravim võib olla vajalik juhul.

Lab ja / või meditsiinilisi analüüse (nt maksafunktsiooni testides, täisvere rasedustest) tuleks teha enne kui hakkate seda ravimit ja kui te võtate seda. Hoidke kõik meditsiini- ja lab kohtumisi. Pöörduge arsti poole, rohkem üksikasju.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust. Võtke järgmine annus tavalisel ajal. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte.

November 2015 Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.