Albaform HC aktuaalne: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See kombinatsioon ravimit kasutatakse erinevaid nahahaigusi (nt ekseem, naha seenhaiguste infektsioonid nagu Sild / seenhaigus / Jock sügelema). See toode sisaldab 2 ravimeid. Kliokinool (tuntud ka kui iodochlorhydroxyquin) on antibiootikum, mis pärsib kasvu seen / bakterid. Hydrocortisone on kerge kortikosteroidide mis töötab vähendades turse, punetus ja sügelemine, mis toimub kahjustatud nahka.

See ravim ei tohiks kasutada lastel nooremad kui 2 aastat.

Kasutage seda ravimit ainult naha pinnal. Puhastage ja kuivatage see hoolikalt töödeldava ala. Kandke õhuke kiht ravimit kahjustatud piirkonda ja õrnalt hõõruda, tavaliselt 3 kuni 4 korda päevas või vastavalt arsti poolt. Peske käed pärast kasutamist, kui te kasutate seda ravimit kasutada kätes. Ära murrab, kate, või side valdkonnas, kui seda on soovitanud arst.

Ärge kasutage ravimit silmade, nina, suu või tupes. Kui sa ei saada seda ravimit nendel aladel, loputage rohke veega.

Ärge kasutage sagedamini või kasutada kauem kui ettenähtud. Nii võib suurendada kõrvaltoimete riski.

Kasutage seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, kasuta seda samal ajal iga päev.

Jätka kasutage seda ravimit, kuni kogu ettenähtud summa on lõppenud, isegi kui sümptomid kaovad mõne päeva pärast. Peatumine ravimit liiga vara võib kaasa tagasipöördumise infektsioon.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib või süveneb.

Kuiv nahk võib muutuda. Kui see mõju püsib või süveneb, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: nahaärritust / põletamine, äärmuslikud karvakasv, naha õhenemine / värvimuutus, akne, venitusarmid, “juuksed muhke” (folliculitis).

Kasutage seda ravimit pikaajalisel või korduval perioode võib põhjustada uus infektsioon. Võtke ühendust oma arstiga, kui te märkate mõnda uut sümptomid nahal.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline kliokinool või hydrocortison; või teiste 8-hüdroksükinoliinid (nt jodokvinool või teiste kortikosteroide (nt triamsinolooni; või iodin või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige apteekrilt rohkem üksikasju.

See ravim ei tohi kasutada, kui teil on teatud haigusseisundid. Enne selle ravimi kasutamist nõu oma arsti või apteekriga, kui teil on: tuberkuloos naha viiruse nahk / silmapõletikku (nt herpes, tuulerõuged).

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: immuunsüsteemi probleemid, halb verevarustus.

See ravim võib määrida riideid, nahk, küüned, karvad. Kasuta ettevaatlikult, et vältida kokkupuudet riided, küüned, karvad.

Laste võib olla tundlikumad mõju liiga palju kortikosteroididega ravi. Pöörduge arsti poole, rohkem üksikasju.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Teie arst või apteeker võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne kontrollides neist esimene.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada, eriti: ravimid, mis nõrgendavad immuunsüsteemi (nt tsüklosporiin), teiste kortikosteroidide tooteid (nt prednisoloon).

See ravim võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside (sh teatud kilpnäärme funktsiooni), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad, et te kasutate seda ravimit või on kasutanud seda ravimit viimase kuu jooksul.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Ravim võib olla kahjulik allaneelamisel. Kui neelamine või üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Ärge andke seda ravimit teistele.

See ravim on välja kirjutatud teie praegust seisundit ainult. Ärge kasutage seda hiljem veel nahahaigus, kui Teile on selleks arst. Teistsugune ravim võib olla vajalik juhul.

Kui te unustate annuse, kasutage seda niipea, kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C) eemale kuumusest. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.