Ala-peanahale aktuaalne: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): hüdrokortisoon

See ravim kasutatakse ravida mitmesuguseid nahahaigusi (nt putukahammustuste, mürk tamme / luuderohi, ekseem, dermatiit, allergiad, lööve, sügelus välimise naissuguelundite, anal sügelus). Hydrocortisone vähendab turse, sügelus ja punetus, mis võib esineda seda tüüpi tingimustel. See ravim on kerge kortikosteroide.

On palju hüdrokortisoon tooteid saadaval. Paljud on võimalik osta ilma retseptita. Mõned tooted nõuavad retsepti. Konsulteerige oma arsti või apteekriga valiku toode, mis on teie jaoks parim.

Kasutage seda ravimit ainult naha pinnal. Samas ei kasuta seda nägu või kaenlaaluste, kui seda on soovitanud arst. Mõned tooted on mõeldud kasutamiseks peanahal mitmesuguste seisundite raviks. Et õigesti kasutada neid tooteid, järgige toote pakendile.

Peske ja kuivatage käed enne kasutamist. Puhas ja kuiv kahjustatud piirkonda. Kui kasutate kreemist või vaht, raputage seda ka vahetult enne kasutamist. Kui te kasutate spray, kontrollige toote pakend, kas see tuleb loksutada enne iga kasutamist. Kanna väike kogus ravimit kahjustatud piirkonda ja õrnalt hõõruda, tavaliselt kuni 4 korda päevas või vastavalt arsti või toote pakendis. Annus ja ravi kestus sõltub liigist ravitava seisundi. Ära side, kate, või murrab valdkonnas, kui seda on soovitanud arst. Kui kasutada või ümbruses mähe ala imiku, ei kasuta liibuv mähkmed või plastikust püksid.

Pärast kohaldatavate ravimit, peske käsi, kui käed ravitakse. Vältige seda ravimit silmade, nina või suu kaudu. Kui teil tekib ravi nendes valdkondades, loputage rohke veega. Kui ilmneb ärritus või jätkub, pöörduge kohe arsti poole.

Kasutage seda ravimit ainult tingimusel, milleks see ette nähtud või seisund, mis on loetletud toote pakendile. Ärge kasutage seda kauem kui lavastaja toote pakend või arstiga.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib või süveneb pärast 7 päeva või kui te arvate, et teil on tõsine meditsiiniline probleem.

Stinging, põletustunne, ärritus, kuivus või punetust manustamiskohal võib esineda. Akne, ebatavaline juuste kasvu, “juuksed muhke” (folliculitis), naha õhenemine / värvimuutus või venitusarmide võib ilmneda ka. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Kui töödeldud ala hakkab veritsema, eriti kui sa kasutad seda toodet anal sügelus, pöörduge kohe arsti poole.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne hüdrokortisoon, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või teiste kortikosteroide (nt prednisoloon, triamsinolooni või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

Kui teil on mingeid terviseprobleeme, konsulteerige oma arsti või apteekriga enne selle toote kasutamist.

Kui teil on sügelus välimine naissuguelundite koos tupest, konsulteerige oma arstiga enne selle ravimi.

Ärge kasutage, kui seal on nakkushaigus või valulikkus ravitav piirkond. Naha infektsioonid võivad halveneda, kui seda ravimit kasutatakse. Rääkige oma arstile kohe, kui punetus, turse või ärritust ei parane.

Laste võib olla tundlikumad mõju liiga palju kortikosteroididega ravi. Pöörduge arsti poole, rohkem üksikasju.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas ravim eritub rinnapiima, kui nahale. Sarnased ravimid erituvad rinnapiima, kui võtta suu kaudu. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Kui te kasutate seda toodet oma arsti juhendamisel oma arsti või apteekriga võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne arstiga või apteekriga.

Kui arsti poolt, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti või nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada enne selle toote kasutamist.

Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Ravim võib olla kahjulik allaneelamisel. Kui neelamine või üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Kui arsti poolt, kasutage seda ravimit oma praegust seisundit ainult. Ärge kasutage seda hiljem muud nahaprobleemid, kui Teile on selleks arst. Teistsugune ravim võib olla vajalik nendel juhtudel.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Kui te unustate annuse, kasutage seda niipea, kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Vaadake säilitamistingimusi informatsiooni pakendile. Kaitsta valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Kui teil on küsimusi ladustamise, pidage nõu oma apteekriga. Hoidke ravimit tooteid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.