akvasool

Therapeutic Klass: toitev Agent

Kasutab Aquasol

Farmakoloogilise klassi: A-vitamiin (klass)

Vähene A-vitamiini võib põhjustada harvaesineva seisundi kanapimedus (probleeme nägemisega pimedas), samuti kuivad silmad, silmapõletikku, nahaprobleemid ja majanduskasv aeglustus. Teie tervishoiutöötaja võib ravida neid probleeme, kirjutades vitamiin A teie jaoks.

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust vitamiin A. Nende hulka

Lisaks imikute mahe valemit võib vajada A-vitamiini toidulisandeid.

A-vitamiini imendumist saab vähenenud igasugustes tingimustes, kus rasv imendub halvasti.

Suurenenud vajadus vitamiini, tuleks määratleda oma tervishoiutöötaja.

Väida, et vitamiin A on efektiivsed seisundite ravis nagu akne või kopsuhaigused, või raviks silmahaigusi, haavad, või keemiline või kortsus nahk ei puudumisest tingitud vitamiin A ei ole tõestatud. Kuigi A-vitamiini on kasutatud ära hoida teatavat liiki vähi, mõned eksperdid arvavad, ei ole piisavalt andmeid, et näidata, et see on tõhus, eriti hästi toidetud üksikisikud.

Tähtsust Dieet

Süstitavad vitamiin A on antud või järelevalve all tervishoiutöötaja. Muud A-vitamiini on võimalik osta ilma retseptita.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

A-vitamiini leidub erinevate toitude sealhulgas kollakasoranž puuvili ja köögivili; tumeroheline, lehtköögiviljad; A-vitamiini rikastatud piima maksa ja margariini. Vitamiin A on saadaval kahes erinevas vormis, retinols ja beeta-karoteen. Retinols leidub toidus, mis on pärit loomadelt (liha, piim, munad). Vormi A-vitamiini leidub taimedes nimetatakse beeta-karoteen (mis teisendatakse vitamiini organismis). Toidu töötlemise võib hävitada mõned vitamiinid. Näiteks külmutamine võib vähendada A-vitamiini sisaldust toidus.

Vitamiinid ei ole üksi võtta koht õige toitumine ja ei anna energiat. Sinu keha vajab teisi aineid leidub toidus, nagu valgud, mineraalid, süsivesikud ja rasvad. Vitamiinid ise ei suuda töötada ilma juuresolekul teisi toite. Näiteks väike kogus rasva on vajalik selleks, et A-vitamiini võivad imenduda kehasse.

Päevast A-vitamiini kogus vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Märkus: Põhineb 1980 USA toitumissoovitustele (RDA) A-vitamiini dieet, mis on kombinatsioon retinool ja beeta-karoteen.

Märkus: Põhineb 1980 USA toitumissoovitustele (RDA) A-vitamiini dieet, mis on kombinatsioon retinool ja beeta-karoteen.

Varem RDA ja RNI A-vitamiini on väljendatud üksused. See termin Units on asendatud retinool ekvivalenti (RE) või mikrogrammi (mcg) retinool, 1 RE võrdne 1 jug retinool. Seda tehti paremini kirjeldada kahel kujul vitamiini A, retinool ja beeta-karoteen. Üks RÜ A-vitamiini on võrdne 3,33 ühikut retinool ja 10 ühikut beeta-karoteen. Mõned tooted saadaval ei ole muutunud nende etiketid ja jätkata märgistada Units.

Kui te kasutate seda toidulisand ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest seda täiendada, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Kuid kõrvalefektid suurtes annustes ja / või pikaajalisel kasutamisel vitamiin A on tõenäolisem väikelastel kui täiskasvanutel.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Mõningad uuringud on näidanud, et neil võib esineda oht vere kõrge A-vitamiini pikaajalise kasutamise.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda toidulisand, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda toidulisandit tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda toidulisandina. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad A-vitamiini. See ei pruugi olla omased Aquasol A. Palun lugege hoolikalt.

Enne Kasutades Aquasol

Kui te unustate võtta vitamiini ühe või mitme päeva pole põhjust muretsemiseks, sest see võtab aega, oma keha, et saada tõsiselt madal vitamiine. Kui aga teie tervishoiutöötaja on soovitatav võtta seda vitamiini, püüa meeles pidada seda suunatakse iga päev.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Inimestele, võttes suulise vedelal kujul A-vitamiini

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine vitamiini

Vitamiin A on hoida keha, seega kui te võtate rohkem kui keha vajab, siis koguneda organismis. See võib põhjustada mürgistuse ja isegi surma. Probleemid on tõenäolisem, et esineda

Pea meeles, et kogusumma, A-vitamiini saate iga päev sisaldab, mida saad toit, mida sa sööd ja mida võtta toidulisandina.

Suurtes annustes ja / või pikaajalisel kasutamisel A-vitamiini võib põhjustada igemete; kuivus või valulikkus suus või kuivatamise, purustamise või koorimine huuled.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Aquasol

Akvasool pool Toime

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Vitamiini puudus vitamiin, beeta-karoteen, A / Kalaõli

Aquasol A (A-vitamiin)

 või minna liituda Aquasol tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.