akvasool e

Therapeutic Klass: toitev Agent

Kasutab Aquasol E

Farmakoloogilise klassi: E-vitamiin (klass)

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust vitamiini Nende hulka

Suurenenud vajadus vitamiin E, tuleks määratleda oma tervishoiutöötaja.

Väikelapsed, kes saavad valem, mis ei ole rikastatud E-vitamiini võib tõenäoliselt olla vitamiin E defitsiit. Ka toitumine kõrge polüküllastumata rasvhappeid võib suurendada vajadust vitamiini

Väida, et vitamiin E on efektiivne vähi ja ennetamiseks või raviks akne, vananemine, juuste väljalangemine, mesilase nõelamise, maksalaikude kätel, bursiit, mähe lööve, külmumist, maohaavand, südameinfarkt, sünnitusvalud, teatud verehaigused, nurisünnitus, lihasdüstroofia, halb rüht, impotentsus, viljatus, viljatus, menopaus, päikesepõletuse ja kopsukahjustusi õhusaaste tõttu ei ole tõestatud. Kuigi E-vitamiini on kasutatud ära hoida teatavat liiki vähi, ei ole piisavalt andmeid, et näidata, et see on efektiivne.

Vähene vitamiin E on äärmiselt haruldane, välja arvatud patsiendid, kellel on haigus, mille ta ei imendu kehasse.

E-vitamiin on võimalik osta ilma retseptita.

Tähtsust Dieet

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

E-vitamiin on leitud erinevate toitude sealhulgas taimeõlid (mais, puuvillaseemne-, sojauba, safloor), nisuidud, täisteratooted ja rohelised lehtköögiviljad. Keetmine ja ladustamine võib hävitada mõned vitamiin E sisaldust toidus.

Toidulisandid ja vitamiinid ei ole üksi võtta koht õige toitumine ja ei anna energiat. Sinu keha vajab ka muid aineid leidub toitu nagu valgud, mineraalid, süsivesikud ja rasvad. Vitamiinid ise ei suuda töötada ilma juuresolekul teisi toite. Näiteks väike kogus rasva on vajalik selleks, et E-vitamiini võivad imenduda kehasse.

Päevast E-vitamiini kogus vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

E-vitamiin on saadaval erinevates vormides, sealhulgas D- või dl-alfa tokoferüülatsetaati, D- või dl-alfa-tokoferool, ja D- või dl-alfa tokoferüülvesiniksuktsinaat. Varem RDA E-vitamiini on väljendatud üksused. See termin on asendatud alfatokoferooli ekvivalenti (alfa-TE) või milligrammides (mg) d-alfa-tokoferool. Üks Üksus on samaväärne 1 mg dl-alfa tokoferoolatsetaadi või 0,6 mg d-alfa-tokoferool. Enamus tooted saadaval kauplustes jätkuvalt olema märgistatud Units.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimine milligrammi (mg) alfatokoferooli ekvivalenti (mg alfa-TE) ja Units vitamiini E on üldiselt määratletud järgmiselt

Kui te kasutate seda toidulisand ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest seda täiendada, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Te peaksite kontrollima oma tervishoiutöötajat, kui teil on anda oma lapsele kindlustamata valem. Sellisel juhul laps peab saama vitamiine vaja mõnel muul viisil. Mõned uuringud on näidanud, et enneaegsetel lastel võib olla madal vitamiini Teie tervishoiutöötaja võib soovitada E-vitamiini täiendada.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda toidulisand, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda toidulisandit tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda toidulisandit tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda toidulisandina. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad vitamiini E. See ei pruugi olla omased Aquasol E. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Enne Kasutades Aquasol E

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Inimestele, võttes suulise vedelal kujul see toidulisand

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke toidulisand suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Õige kasutamine E-vitamiini

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Öine jalakrambid E-vitamiini, tsüklandelaati

Akvasool E kõrvaltoimed

Aquasol E (vitamiin e)

Tsüstilise fibroosi asitromütsiini, Zithromax, gentamütsiin, Kreon, E-vitamiini

Toidulisandina multivitamiini, kalaõli, biotiin, Lovaza, CoQ10

Alzheimeri tõbi Aricept, Exelon, donepesiili, Namenda memantiinil, vitamiin e