Aktiivne OB suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Juhusliku üleannustamise rauda sisaldavate toodetega on peamine põhjus surmaga lõppenud mürgistusi lastel kui 6 aastat. Hoidke toodet välja lastele kättesaamatus kohas. Kui üledoosi ei esine, pöörduge koheselt arsti poole või helistage mürgistuskeskusesse.

See ravim on multivitamiinide, mineraal- ja rasvhappe toode, mida kasutatakse, et ravida või ennetada vitamiinipuudus enne, selle ajal ja pärast rasedust. Vitamiinid, mineraalid ja rasvhapped on olulised alustalad keha ja aitavad hoida teid hea tervise juures.

See kombinatsioon toode sisaldab ka raud ja foolhape. Fertiilses eas naised peavad säilitama piisava foolhappe kas dieeti või toidulisandeid, et vältida imiku seljaaju defektide arendada last.

Võtke seda ravimit suu kaudu, tavaliselt üks või kaks korda päevas või vastavalt arsti. Järgige kõiki juhiseid toote pakendi või võtta nii, nagu teie arst. Kui te võtate pulbri kujul seda ravimit segada vees vastavalt juhendile enne neelamist. Kui te kasutate hilinenud vabanemisega vormis seda ravimit, ärge purustage ega närige. Nii võib vabastada kõik ravimi korraga, suurendades kõrvaltoimete riski. Kui te võtate närimisravimvorm seda ravimit, närida põhjalikult ja siis alla neelata.

See ravim on kõige parem võtta tühja kõhuga 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki. Võtke koos klaasi veega (8 untsi või 240 ml), kui arst suunab teid teisiti. Kui seedehäireid tekib, siis võib võtta seda ravimit koos toiduga. Vältida antatsiidide, piimatooted, tee või kohvi 2 tunni jooksul enne või pärast seda ravimit, sest nad vähendavad selle tulemuslikkust. Ärge heitke pikali 10 minuti jooksul pärast selle ravimi võtmist. Konsulteerige oma arsti või apteekriga üksikasjad oma eriti brand.

Võtke seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, võtke see samal ajal iga päev.

Kõhukinnisus, kõhulahtisus või seedehäired võivad tekkida. Need nähud on tavaliselt ajutised ja võivad kaduda, kui keha kohaneb seda ravimit. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, pöörduge oma arsti või apteekrit kohe.

Raud võib põhjustada väljaheites mustaks toime, mis ei ole kahjulik.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: lihtne veritsus / verevalumid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate mõnda järgmistest sümptomitest tõsine allergiline reaktsioon: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline mõne selle koostisosa; või püüda või soja / maapähkli leida mõned brändi; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

See ravim ei tohi kasutada, kui teil on teatud haigusseisundid. Enne selle ravimi võtmist nõu oma arsti või apteekriga, kui teil on: raua ülekoormuse haigus (nt hemokromatoos, hemosiderosis).

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: kasutamine / alkoholi kuritarvitamisega, maksa probleemid, mao / seedehäired (nt maohaavand, koliit), B12 vitamiini puudus (aneemia), vere hüübimishäired.

See ravim on ohutu võtta raseduse ajal, kui kasutatakse vastavalt juhendile.

See ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Vaata ka, kuidas kasutada jagu.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Mõned tooted, mis võivad suhelda seda ravimit sisaldavad: klooramfenikooli, teatud anti- krampide ravimid (nt fenütoiin), metüüldopaks, teiste vitamiini / toidulisandid.

See toode võib vähendada teiste ravimite imendumist nagu bisfosfonaadid (nt alendronaat), levodopa, penitsillamiin, kinoloonantibiootikumid (nt tsiprofloksatsiin, levofloksatsiin), kilpnäärme ravimeid (nt türoksiini) ja tetratsükliini rühma (nt doksütsükliin, minotsükliin) . Seetõttu eraldi oma annuste neist ravimeist niipalju kui võimalik oma doosi seda toodet. Küsige oma arsti või apteekriga, kui kaua peate ootama annuste vahel ning abi leida doseerimisskeemile, mis töötab koos kõigi oma ravimeid.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Laboratoorsed ja / või meditsiinilisi analüüse (nt vereanalüüs, B12-vitamiini taset) võib teha perioodiliselt jälgida oma edusamme või kontrollige kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, rohkem üksikasju.

Mõned märgid sünnieelne vitamiine sisaldavad ka koostisosi, näiteks kaltsiumi, tsinki, joodi, või docusate. Konsulteerige oma arsti või apteekriga, kui teil on küsimusi koostisosad oma brändi.

See toode ei asenda korralikku toitu. Pea meeles, et see on parim, et saada oma vitamiinide ja mineraalainete tervislikku toitu. Säilitada hästi tasakaalustatud toitumine ja järgib kõiki toitumissoovitused, nagu teie arst.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.