Akten

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Kasutab Akten

Keemiline Klass: Amino Amiid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju lidokaiini silmageeli ei ole läbi viidud lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga lidokaiini silmageeli eakatel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Akten

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Seda ravimit antakse kohaldades õigeid tilkade arvu pinnale silma valdkonnas kavandatud menetluse. Enamiku protseduure, kaks tilka on kõik, mis vaja. Kuid mõne muu korra, mitu rakendused meditsiinis võib olla vajalik.

Pärast lidokaiini kantakse silma, ei hõõru või pühkida silma, kuni tunnet silma naaseb. Selleks võib põhjustada vigastuse või silma.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kohalik tuimestus lidokaiini oftalmoloogilised, Lidoderm, kokaiin aktuaalne, bupivakaiinil, Marcaine, epinefriini / lidokaiini, Novocain, tetrakaiin aktuaalne, Xylocaine Jelly, Xylocaine Viskoossne

Silmakirugias lidokaiini oftalmoloogilised, Alcaine, Omidria, Ophthetic, prpoarakaiin oftalmoloogilised, BSS, tasakaalustatud soolalahuses, Endosol Extra

 või minna liituda Akten tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Õige kasutamine Akten

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Akten

Akten kõrvaltoimed

Akten (lidokaiini oftalmoloogilised)