Akne elustiili ja kodus õiguskaitsevahendid

Võid proovida vältida või kontrollida kerge akne nonprescription tooteid, hea põhi nahahoolduse ja teiste eneseabi tehnikad

Pesta probleemsed valdkonnad, kus õrn puhastite. Kaks korda päevas, kasutada oma käsi pesta oma nägu pehmetoimelise seebi ja sooja veega. Kui teil kipuvad välja akne ümber oma juustepiir, šampoon juuksed iga päev.

Vältida teatud toodete, näiteks näo puhastamine, adstringeerivate ja maskid, sest nad kipuvad ärritada nahka, mis võib halvendada akne. Liigne pesemine ja puhastamine samuti võib ärritada nahka. Ja õrn raseerimise ajal mõjutab nahka.

Proovi üle leti akne tooteid kuivada liigse rasu ja edendada koorimine. Vaata sisaldavad tooted bensoüülperoksiidi toimeainet. Võid proovida ka tooteid, mis sisaldavad väävlit, resortsinool või salitsüülhapet. Nonprescription akne ravimid võivad põhjustada esialgse kõrvaltoimed – nagu punetus, kuivus ja ketendus – mis sageli parandada pärast esimese kuu kasuta neid.

Food and Drug Administration hoiatab, et mõned populaarsed nonprescription aknelosjoone, puhastusvahendid ja teisi nahahooldusvahendeid võib põhjustada harvaesinev, kuid tõsine reaktsioon.