ak-con

Therapeutic Klass: Veresooni ahendavate

Kasutab AK-Con

Farmakoloogilise klassi: alfa-adrenomimeetikum

Keemiline Klass: Imidasoliini

Mõned neist ettevalmistused on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Imikute ja laste kasutamine ei ole soovitatav, kuna nad on eriti tundlikud mõju nafasoliin.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine nafasoliin eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades AK-Con

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad nafasoliin. See ei pruugi olla omased AK-Con. Palun lugege hoolikalt.

Ärge kasutage nafasoliin silmalahust kui see muutub häguseks või muudab värvi.

Nafasoliini ei tohiks kasutada imikute ja laste. See võib põhjustada tõsiseid pidurdamisega kesknärvisüsteemi (KNS), mis võib viia teadvuse. Samuti võib põhjustada tõsise kehatemperatuuri langust.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda rohkem kui 72 tundi, ei ole teisiti arst. Selleks võib teha oma silmade punetus ja ärritus hullemaks ja võib suurendada ka võimalikke kõrvaltoimeid.

Kasutada

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui silmade valu või muutus tekib nägemise või kui punetus või ärritus silma jätkub, halveneb, või kestab kauem kui 72 tundi, lõpetage ravimi kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine nafasoliin

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Silmade kuivus / punetuse fenüülefriinile oftalmoloogilised, SYSTANE, kunstpisaraid, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Refresh, fluorometoloonil oftalmoloogilised, GenTeal, Lacri-Lube S.O.P.

Silmade punetus / sügelus fenüülefriinile oftalmoloogilised, oksümetasoliin oftalmoloogilised, Naphcon-A, fluorometoloonil oftalmoloogilised, nafasoliin oftalmoloogilised, triprolidiini, operatiivjuhtimise-A, Visine-A, FML, Naphcon, Flarex, Alamast

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal AK-Con

 või minna liituda AK-Con tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

AK-Con kõrvaltoimed

AK-Con (nafasoliin oftalmoloogilised)