AIDS kurnatusesündroom: Sümptomid, dieet, ravi, põhjused

AIDS kurnatusesündroomiga tekib siis, kui sul on AIDS ja kaotada vähemalt 10% oma kehakaalust – eriti lihastes. Sul võib olla ka vähemalt 30 päeva kõhulahtisuse või äärmuslik nõrkus ja palavik, mis ei ole seotud infektsiooniga. Ei mingit kindlat haigust, AIDS kurnatusesündroomiga on raskesti mõistetav tingimus AIDS (omandatud immuunpuudulikkuse sündroom). On harvem kui varem, tänu HIV (inimese immuunpuudulikkuse viirus) ravimid, mida nimetatakse HAART. Aga see on veel märkimisväärset ohtu. See suurendab risk oportunistlike, dementsus ja surm. Isegi kaalukaotus 5% võib suurendada nende riske. Samas saab võtta mitmeid samme, et vähendada oma riske.

Nr 1 põhjus AIDS kurnatuse sündroomi ei võta HAART ravimeid. Kui teil on AIDS, järgmised tegurid võivad teha koostööd, et edendada kaalulangus ja kurnatusesündroomiga

Ei söö piisavalt. See võib olla raske saada adekvaatset toitumist põhjustel nagu need

Ei neelavad toitaineid hästi. See võib juhtuda, sest

Muutused ainevahetust. See võib tekkida mitmel põhjusel.

Diagnoosida AIDS kurnatuse sündroomi, arst võtta ajalugu, küsides küsimusi, näiteks oma dieeti, ravimeid te võtate, ja kas olete depressioonis.

Lisaks võib tekkida vajadus keha koostise testi, et hinnata meik kudede keha. Sul peaks olema see tehtud keskus kogenud AIDS kurnatusesündroomiga. BIA-meetod (BIA) on näide selline test. See mõõdab lihasmass. Kuigi sa oled pikali, keegi kehtib elektroodid oma keha. Vastupidavus valutu elektrilise signaali mõõdetakse seda läbib keha lihaste ja rasva.

Sul võib olla ka katseid, et selgitada probleemid toitainete imendumist.