AGGRASTAT

Therapeutic Klass: trombotsüütide agregatsiooni inhibiitor

Kasutab AGGRASTAT’i

Farmakoloogilise Klass: glükoproteiin IIb / IIIa inhibiitoriga

Tirofibaan on trombotsüütide vastaste meditsiinis. See vähendab võimalust, et kahjulik tromb moodustavad jättes teatud vererakkude kokkukleepumist koos.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tirofibaaniga süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga tirofibaaniga süsti eakatel.

Enne Kasutades AGGRASTAT

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühte oma veenid.

Saate pidevinfusioon selle ravimi jooksul kuni 18 tundi. Selle aja jooksul, siis vaatasin tähelepanelikult veenduda ravimi töötab ja ei põhjusta soovimatuid kõrvaltoimeid.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab pärast jätad haiglasse tahes probleeme, mis võivad olla põhjustatud ravimit. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Sul võib veritseda ja sinikate, kui te kasutate seda ravimit. Olge eriti ettevaatlik, et vältida vigastusi, kuni ravimi toimet on möödunud.

Pöörduge kohe arsti poole, kui märkate ebatavalist verejooksu või veritsust, must, tõrva meenutav väljaheide, veri uriinis või väljaheites või punetavad laigud nahal. Vältida valides oma nina. Kui teil on vaja löök nina, puhu õrnalt.

Sul võib olla rääkinud, et kasutada pehmet hambaharja või raseerima elektrilise noa (mitte žiletitera) paar päeva pärast olete seda ravimit saanud. See aitab vähendada verejooksu riski.

Vaata mis tahes veritsus avatud valdkondades nagu alade nõela torked joonistus verd, andes kaadrid, või pannes kateetri südame kateteriseerimine või angioplastika. Kontrollige ka verd uriinis või roojamist. Kui teil on verejooks või vigastusi, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine AGGRASTAT

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Äge koronaarsündroom Plavix klopidogreel Lovenox, enoksapariinile, Brilinta, Effient, ticagrelor, prasugreeliga, Integrilini tirofibaaniga, eptifibatiidravi

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal AGGRASTAT

AGGRASTAT kõrvaltoimed

AGGRASTAT (tirofibaaniga)