Ägeda lümfoblastse leukeemia: Survival, ravi ja More

Ägeda lümfoblastse leukeemia (ALL) on teatud tüüpi verevähk. Tuntud ka äge lümfoidne leukeemia või ägeda lümfoidse leukeemia on vähemalt levinum leukeemia täiskasvanutel. Siin on, mida sa pead teadma sümptomid, prognoos, elulemus ja ravi kõigile.

Kõik on leukeemia vorm, mis algab valgete vereliblede luuüdis, pehme sisemine osa luid. See arendab rakke nimetatakse lümfotsüüdid, teatud tüüpi valgete vereliblede kesksel immuunsüsteemi, või lümfoblastideks, ebaküps tüüpi lümfotsüüte.

Äge lümfoblastleukeemia tungib vere ja võib levida kogu organismis teistesse elunditesse, nagu maksa, põrna ja lümfisõlmed. Aga see ei ole üldjuhul toota kasvajate teha mitme vähivormi. See on äge leukeemia, mis tähendab, et see võib areneda kiiresti. Ilma ravita, võib see osutuda surmavaks mõne kuu jooksul.

Väljavaade ägeda lümfoblastse leukeemia sõltub teguritest nagu

Enamiku inimeste jaoks, põhjuseks KÕIK on teadmata. Sel põhjusel ei ole teada viis ennetada. Siiski on mõned teadaolevad riskitegurid seda tüüpi leukeemia. See tähendab, need tegurid võivad suurendada oma võimalusi saada ägeda lümfoblastse leukeemia. Aga see ei ole veel teada, kas need ohutegurid on tegelik haiguse põhjuste