äge prostatiit juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Eesnääre on pähkel suurusega nääre, mis istub põie all meestel. See nääre muudab vedelik, mis seguneb sperma moodustada sperma. Kuna eesnääre ümbritseb kusiti (toru, mis viib uriini kehast välja põies), tingimused, mis põhjustavad eesnäärme paisuma või suurendamiseks võib vajutada kusiti ja põhjustada valu või urineerimise probleemid .; Prostatiidi põletik eesnäärme. Äge prostatiit on põletik eesnäärme mille tulemuseks ootamatu sümptomite teket. Äge prostatiit nakkuslik, tavaliselt bakterite poolt sattuda eesnäärmes reisivad up kusiti. Mõned neist bakterid on normaalne mikroobe, mis elada ja sees oma keha. Muud infektsioonid edastatakse seksuaalsel teel .; Enamik mehi, kes töötab välja prostatiit on normaalne eesnäärme, kuigi nakkus võib olla sagedasem vanemate meeste nääre muutub suuremaks vanusega. Praegusel ajal ei tunta seost prostatiit ja eesnäärmevähi .; Sümptomid; Tüüpilised sümptomid Ägeda prostatiidi hulka; Põletamine või ilane urineerimine; Raskused algavad uriini vool või kokku urineerimisvõimetus üldse; Hägusus või veri uriinis; Pain eespool peenise sisse või allapoole munandikott, taga või pärasooles; Palavik ja külmavärinad; Gripilaadsed sümptomid, sh lihasvalu ja üldine nõrkus

Sümptomid

Tüüpilised sümptomid Ägeda prostatiidi hulka; Põletamine või ilane urineerimine; Raskused algavad uriini vool või kokku urineerimisvõimetus üldse; Hägusus või veri uriinis; Pain eespool peenise sisse või allapoole munandikott, taga või pärasooles; Palavik ja külmavärinad; Gripilaadsed sümptomid, sh lihasvalu ja üldine nõrkus

diagnoos

Arst uurida oma eesnäärme õrnalt sisestamist sõrme oma pärasoole. Kui eesnääre on nakatunud, siis tavaliselt tunneb paistes. Kui kergelt pannakse alatalitlus, võib tekkida valu või tõsine vajadus urineerida. Arst ka teeme üldine eksam veenduda, et nakkus ei ole levinud teistesse elunditesse, näiteks neerud.

Kui kaua see kestab?

Kui kiiresti ravima, sümptomite prostatiidi algavad tavaliselt jooksul paranemist 24 kuni 48 tundi. Raskematel juhtudel infektsioonisümptomeid võib jõlkuma rohkem kui nädal.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Enamikel juhtudel prostatiit ei saa vältida. Siiski, kui nakkuse püütud varem, on tõenäolisem, et reageerida kiiresti ravi. Lisaks on mõnedel juhtudel prostatiidi on põhjustatud sugulisel teel levivate bakteritega. Paljud neist nakkust saab ennetada praktiseerivad turvaseksi.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Äge prostatiit ravida antibiootikumidega. Rasketel juhtudel antibiootikumidega tuleb manustada intravenoosselt (veeni). Kergematel juhtudel antibiootikumidega võib võtta suu kaudu. Kuna tal on raske antibiootikume saada alates vereringest eesnäärme-, neid ravimeid sageli on ette nähtud kolm või enam nädalat.

Kui külastada arsti

Helista tervishoiutöötaja kui teil tekib

prognoos

Enamikel juhtudel äge prostatiit koheselt reageerida ravile. Arst võib soovitada pikaajaline antibiootikumide kuur. Isegi kui te tunnete end paremini, on oluline, et täita täielikult ravi. Sümptomid ärritust või kahevahelolek kui urineerimist võib jõlkuma mõnda aega, kuid lõpuks peaks minema täielikult.