Afrin Sinus (oksümetasoliin) nina: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): oksümetasoliin HCL

See ravim kasutatakse ajutiseks leevendamiseks ninakinnisus põhjustavad mitmesugused tingimused, sealhulgas nohu, sinusiit, heinapalavik, ja allergiad. See toimib, kitsendades veresooni nina piirkonda, vähendades turset ja ummikud.

MUUKS: See lõik sisaldab kasutab seda ravimit, mis ei ole loetletud heakskiidetud erialase märgistuse ravim, kuid see võib ette oma tervishoiutöötaja. Kasutage seda ravimit seisund, mis on loetletud käesoleva paragrahvi vaid siis, kui see on nii ette nähtud oma tervishoiutöötaja.

See ravim võib kasutada ka leevendada “ühendatud kõrvad” ja vähendada turse nina enne teatud kirurgia või menetlusi.

Kasutage seda ravimit ninna vastavalt juhendile. Järgige kõiki juhiseid toote pakendi või kasutada, nagu teie arst. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, nõu oma arsti või apteekriga.

Õrnalt löök nina enne seda ravimit. Kasutage oma sõrme sulgeda ninasõõrme küljel ei saanud ravimeid. Hoides oma pea püsti, aseta spray ots avatud ninasõõrmesse. Spray ravimit mis avatud ninasõõrmesse nagu te hingata läbi nina. Sniff raske paar korda, et olla kindel ravimi jõuab sügavale nina. Korrake neid samme teise ninasõõrmesse, kui vaja.

Vältida pihustamist ravimeid oma silmad või peale keset sees oma nina (nina vaheseina).

Loputa pihustusots kuuma veega või pühkige puhta rätikuga pärast iga kasutamist. Veenduge, et vesi ei saa anuma sees. Asetada kork pärast iga kasutamist.

See ravim annab ainult ajutist leevendust. Ärge kasutage sagedamini kasutavad rohkem pihustid, või kasutada kauem kui suunatud, sest see võib suurendada kõrvaltoimete riski. Samuti ärge kasutage seda ravimit rohkem kui 3 päeva või võib see põhjustada seisund, mida nimetatakse tagasilöögi ummikuid. Sümptomid tagasilöögi ummikud pikaajalisi punetus ja turse ninna ja suurenenud nohu. Kui see juhtub, lõpetage selle ravimi kasutamist ja nõu oma arsti või apteekriga.

Teavitage oma arsti, kui teie seisund halveneb või püsib 3 päeva pärast.

Ajutine põletamine, kipitus, nina kuivus, nohu ja aevastamine võib tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on teile seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: aeglane / kiire / südamepekslemine, peapööritus, iiveldus, peavalu, vaimse / meeleolu muutused, unehäired, värinad (treemor), ebatavaline higistamine, ebatavaline nõrkus.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle ninakinnisuse informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline i; või teiste sümpatomimeetikumid (nt pseudoefedriin, või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

Kui teil on mõni järgmistest terviseprobleeme, konsulteerige oma arsti või apteekriga enne selle toote kasutamist: südame / veresoonkonna haigus, kilpnäärme (hüpertüroidismi), diabeet, kõrge vererõhk, raskused urineerimisel (tingitud eesnäärme).

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, et kasutate seda ravimit.

Ettevaatlik peab olema kasutate seda ravimit lastele, sest need võivad olla tundlikumad mõju ravimi. Kontrollige toote pakend või nõu oma arsti või apteekriga, kas see ninasprei ei tohi kasutada lastel.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Kui te kasutate seda toodet oma arsti juhendamisel oma arsti või apteekriga võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne arstiga või apteekriga.

MAO inhibiitorite See ravim võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) ravimite koostoimete. Vältida MAO inhibiitorid (isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline, tranüültsüpromiin) ravi ajal seda ravimit. Enamik MAO inhibiitorid ei tohiks samuti võtta kaks nädalat enne selle ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, millal alustada või lõpetada selle ravimi võtmist.

Kui te praegu kasutate mõnda nendest ravimitest eespool loetletud, rääkige oma arsti või apteekriga enne algust ninakinnisuse.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada, eriti: kõrge vererõhk ravimid (nt reserpiini, guanetidiini), tritsüklilised antidepressandid (nt amitriptüliin).

Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha-ja külma tooted), sest need võivad sisaldada dekongestandid koostisosi, mis võivad suurendada südame löögisagedust või vererõhk. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: uimasus, aeglane pulss, peapööritus, minestamine.

Ärge andke seda ravimit teistele. Kasutage selle konteineri rohkem kui üks inimene võib levida infektsioon.

On mitmeid ninalahtisteid saadaval, paljud ilma retseptita. Rääkige oma arstiga või apteekriga, milline toode on teie jaoks parim.

Ei ole kohaldatav.

Vaadake säilitamisinformatsioon pakendile. Kaitsta kuumuse ja valguse. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.