AeroBid-m

Therapeutic Klass: põletikuvastaseid

Kasutab AeroBid-M

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Flunisolide kuulub perekond tuntud ravimite kortikosteroide (kortisooni sarnased ravimid). See pärsib põletikku (turse) kopsudes, mis põhjustab astmahoo.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga sissehingatud flunisolide lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 4-aastased ja seda ravimit ei ole näidustatud lastele alla 6-aastastele lastele.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju sissehingatud flunisolide ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega sissehingatud flunisolide.

Enne Kasutades AeroBid-M

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad flunisolide. See ei pruugi olla omased AeroBid-M. Palun lugege hoolikalt.

Seda ravimit kasutatakse koos spetsiaalse inhalaatori ja kaasas pakendi infoleht. Loe suundades hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, pidage nõu oma arsti või apteekriga, et näidata teile, mida teha.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ei lõpe selle ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Kui kasutate inhalaatorit esimest korda või kui te ei ole seda rohkem kui 2 nädalat, ei pruugi see anda õige kogus ravimit esimese mahvi. Seega, enne inhalaatori kasutamist, täitke pihustades ravimit kaks korda õhku eemale nägu.

Kuidas kasutada seda ravimit

Iga inhalaator kaasas Check-Off diagrammi jälgida mitmeid puffs olete kasutanud. Märgi ära või vaadata läbi iga oma annustes. Enne kui jõuad viimase arv pihustid, võtke ühendust oma arstiga, et teada saada, kas teil on vaja täitke. Sa pead viskama inhalaatorit, ajami, ning vahepuksid pärast 60 pihustid, isegi kui kanister ei ole tühi. Ärge pange kanister vee all, et teada saada suuruse meditsiini ikka kanistris.

Kui te kasutate ka suukaudseid kortikosteroide (nt prednisoloon) koos selle ravimiga, siis arst võib annust kohandada prednisooni. Küsige oma arstilt, enne annuse muutmist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine flunisolide

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused, veendumaks, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas kõik soovimatud mõjud, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui teie sümptomid ei parane 2 kuni 4 nädala jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pöörduge arsti poole.

Teie või teie laps ei tohi seda ravimit kasutada oma astmahoog on juba alanud või kui sul on juba raske astmahoo. Arst võib määrata teise ravimiga (nt lühitoimeline inhalaator), kus saab kasutada, kui tekib äge astmahoog. Helista kohe arsti juhiseid.

See ravim võib põhjustada seen nakkuse suu või kõri (kandidoos). Rääkige oma arstile, kui teil on valged laigud suus või kurgus või valu, kui süüa või neelamine.

Sul võib kergemini tekkida infektsioonid selle ravimi kasutamise ajal. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on kokku puutunud keegi tuulerõuged või leetrid.

Ärge muutke ravimi annuseid või lõpetada ravimi kasutamist ilma eelneva arstiga.

Arst võib teil teha meditsiiniline isikutunnistuse märkides, et teie või teie laps kasutate seda ravimit ja et teil võib vaja täiendavat ravimit hädaolukorras, raske astmahoo või muu haigus või ebatavalist stressi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal AeroBid-M

Kasutades liiga palju seda ravimit või kasutada seda pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate seda ravimit: naha tumenemine, kõhulahtisus, pearinglus, minestamine, isutus, vaimne depressioon, iiveldus, nahalööve, ebatavaline väsimus või nõrkus või oksendamine.

See ravim võib väheneda luutiheduse kui kasutatakse pikka aega. Madal luutihedus võib põhjustada luud nõrgaks või osteoporoos. Kui teil on küsimusi, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada lastel kasvada aeglasemalt kui tavaliselt. See võib põhjustada lapse mitte kaalus juurde või kõrgemaks. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, et see on probleem.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired selle ravimi kasutamise ajal. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav hingamine.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

AeroBid-M kõrvaltoimed

AeroBid-M (flunisolide)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Astma prednisooni, montelukast, Singulair, triamsinolooni deksametasooni metüülpredniso-, ipratropium, Dulera, Xopenex, Decadron, Breo Ellipta, Medrol Dosepak, Atroventi, Medrol, raku-Medrol, levalbuterol, deltasoon flunisolide, Depo-Medrol, KOK, Nucala, Xopenex HFA, Alvesco’t, Kenalog-40