Aero kõrvasisest HC kõrvasisest: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See kombinatsioon ravimit kasutatakse raviks sisekõrva infektsioonid (nt ujuja kõrva). See toode sisaldab 3 ravimeid. Hydrocortisone on steroid, mis aitab vähendada punetus, paistetus ja sügelemine. Fenool on anesteetikumi, mis aitab vähendada valu ja sügelemine blokeerides närvisignaalidel. Chloroxylenol pärsib bakterite kasvu ja seen.

Esiteks, puhas ja kuiv sisekõrva.

Veendumaks, et õige kogus ravimit antakse, ja vältige kõrva, et tilguti, on teisele isikule lisada tilga kui võimalik. Et vähendada riski pearingluse, hoidke konteiner käes paar minutit soojeneda ta.

Kandideerimiseks Korvatipat, peske käed esimene. Selleks, et vältida saastumist, ärge puudutage tilguti otsa või lasta seda puudutada oma kõrva või muu pind. Lie pool või kallutada kahjustatud kõrva ülespoole. Hoia tilguti otse üle kõrva ja asetage ettenähtud arvu tilka kuulmekäiku, tavaliselt 3 kuni 4 korda päevas või vastavalt arsti poolt. Et aidata tilka rulli kõrva täiskasvanu, hoidke kõrvanibu üles ja tagasi. Lastel hoidke kõrvanibu alla ja tagasi. Hoidke pea viltu umbes 5 minutit või sisestada pehme vatitopii kui suunatud nii. Arst võib suunata teid andke seda ravimit muul viisil pannes puuvillast taht kuulmekäiku ja niisutav seda ettenähtud arvu tilka. Taht tuleb vahetada vähemalt kord päevas. Korda sama teise kõrva kui suunatud nii. Ärge loputage tilguti. Pange kork peale kasutamist.

Kasutage seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, kasuta seda samal ajal iga päev. Jätka see kogu aeg ette, isegi kui sümptomid kaovad mõne päeva pärast. Peatumine seda ravimit liiga vara võib kaasa tagasipöördumise infektsioon.

Ärge kasutage silma.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib rohkem kui 10 päeva või kui see süveneb.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: uus või tugevam punetus / turse / valu / ärritust või kõrvade ümber.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline hüdrokortisoon, kloroksülenool või pramoxin; või teiste kortikosteroide (nt beetametasoonbutüraat või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

See ravim ei tohi kasutada, kui teil on teatud haigusseisundid. Enne selle ravimi kasutamist nõu oma arsti või apteekriga, kui teil on: auk kuulmekile (lõhkenud kuulmekile), teatud viirusinfektsioonid (vaktsiinia, tuulerõuged).

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: kõrva operatsioon / vigastuste, nakkuste / turse keskkõrva.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Teie arst või apteeker võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne kontrollides neist esimene.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada.

Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Ravim võib olla kahjulik allaneelamisel. Kui neelamine või üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Ärge andke seda ravimit teistele.

See ravim on välja kirjutatud teie praegust seisundit ainult. Tarbetud kasutamist või väärkasutamist see ravim võib põhjustada selle efektiivsuse vähenemist. Ärge kasutage seda hiljem veel infektsioon, kui Teile on selleks arst. Teistsugune ravim võib olla vajalik juhul.

Oluline on hoida nakatunud kõrva (de) puhas ja kuiv. Püüa mitte saada nakatunud kõrva (de) märjaks, kui suplemine. Vältida ujuma, kui arst on määranud.

Kui te unustate annuse, kasutage seda niipea, kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse. Hoidke pudel tihedalt suletuna. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.