ADVATE

Therapeutic Klass: antihemofiilse Agent

Kasutab ADVATEa

Hemofiilia A, mida nimetatakse ka klassikalise hemofiilia, on seisund, kus organism ei tooda piisavalt Majapidamisfoolium. Kui sul ei ole piisavalt Majapidamisfoolium ja siis saab vigastada, veres ei hüübida korralikult. Sa võid sulanduvad ja vigastada lihaseid ja liigeseid. Majapidamisfoolium süst tõsta taset Majapidamisfoolium veres.

On mitmeid eri tüüpi Majapidamisfoolium. Need on valmistatud inimverest või kunstlikult keemilistest protsess (rekombinantse). Majapidamisfoolium valmistatakse inimverest on töödeldud ja tõenäoliselt ei sisalda kahjulikke viiruseid, nagu hepatiit B, hepatiit C, või inimese immuunpuudulikkuse viirus (HIV), viirus, mis põhjustab omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (AIDS). Keemilistest Majapidamisfoolium tooted ei sisalda need viirused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga antihemofiilse tegur süsti lastel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Hemofil® M lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades ADVATEa

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Advate®, Eloctate ™, KOGENATE® FS, Novoeight® ja Xyntha® ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud terviseprobleeme, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide Advate®, Eloctate ™, KOGENATE® FS, Novoeight® ja Xyntha®.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju antihemofiilse tegur süsti eakatel patsientidel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad antihemofiilse tegur. See ei pruugi olla omased ADVATEa. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit haiglas või kliinikus seade. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

See ravim võib anda ka kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Kui teie või teie laps kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Veenduge, et mõista kõiki juhiseid enne endale süstida. Teie annus võib muutuda vastavalt sellele, kus te verejooks. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Mitte kõik margid valmistatakse samal viisil ja annus võib olla erinev.

Iga ravimi pakendile kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Ravimit valmistada kasutades 2 pudelit (viaalid) või konteinerid

Ravimit valmistada kasutades eeltäidetud kahekambriline süstalt (Xyntha®)

Kasutage segu 3 või 4 tundi pärast seda valmistatakse. See ei tohi ladustada ja kasutada hiljem. Ärge pange segu külmkappi.

Ärge kasutage süstlaid ja nõelu. Pange kasutatud süstlad ja nõelad torkekindlas ühekordselt konteiner, või käsutada nii, nagu teie arst.

Rääkige oma arstiga enne reisi. Sa peaksid plaan tuua piisavalt meditsiinis ravi, kui nad reisivad.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine antihemofiilse tegur

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Majapidamisfooliumisektoris tooteid tuleb hoida originaalpakendis külmkapis. Ära lase paketid külmutada. Samuti võib hoida toatemperatuuril lühikeseks ajaks, näiteks 3 kuni 6 kuud. Hoidke ravimit vastavalt arsti poolt või tootja brändi kasutate. Kaitse konteineri kuumuse ja otsese valguse.

Kui liigutad ravimi külmkapist toatemperatuurile, kirjutage kuupäev te võtate seda külmkapist konteineril. Aeg, meditsiin võib jääda toatemperatuuril sõltub brändi kasutate. Kui Te olete juba salvestatud ravimit toatemperatuuril, ei hoia seda külmkapis. Kui te ei kasuta ravimit aja jooksul tootja poolt soovitatud, tuleb hävitada meditsiinis.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps tihedalt ajal, kui saate seda ravimit veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ADVATEa

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, pearinglus või uimasus, või turse käed, nägu, suu või pärast saate seda ravimit.

On soovitatav, et teil olema märgis (ID kaart) või kirja, et sul on A-hemofiilia ja tüüpi ravim, mida kasutate. Kui teil on küsimusi, millist identifitseerimine teha, pidage nõu oma arsti.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mingeid sümptomeid parvoviroosi: palavik, külmavärinad, uimasus, nohu, ja järgneb lööve või liigesvalu.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.

Kork pudeli (viaal) sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil on Lateksiallergia Enne ravimi kasutamist.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

ADVATEa kõrvaltoimed

ADVATEa (antihemofiilse tegur)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

A-hemofiilia desmopressiin, traneksaamhapet DDAVP, Cyklokapron, Stimate, Eloctate, NOVOSEVEN Kogenate Recombinate, Adynovate, Humate-P, Nuwiq, NovoEight, Alphanate, antihemofiilse tegur / von Willebrandi faktor, Xynthaga, Monoclate-P, FEIBA VH, Genarc , Koate-DVI, Kogenate FS