Advance direktiivid

“Advance direktiiv” on üldine termin, mis kirjeldab kahte tüüpi juriidilised dokumendid

Living; Medical volikirja

Mul on kahju, kuid seal on midagi enamat me teha saame, Ükski patsient ei taha seda kuulda. No arst tahab öelda. Ja on ka põhjust: See ei ole tõsi; On tõsi, et selle käigus paljude haiguste, ravi ei ole enam võimalust; Aga ei ole lootust kindel ravi ei tähenda mingit lootust üldse. See ei tähenda aga pole enam midagi teha; Kui teile informatsiooni, et teie haigus on tõsine, palliatiivse ravi meeskond aitab teid hakkama uudised ja toime tulla palju küsimusi ja väljakutseid …

Elav tahe on teatud tüüpi ette direktiivi, mis paned kirjalikult oma soove ravi eest lõpuks oma elu, kui sa ei saa suhelda nende soove otse. Erinevad riigid nime see dokument erinevalt: näiteks võib nimetada “direktiivi arstidele”, “tervishoiu deklaratsiooni” või “meditsiinilise direktiiviga.” Sõltumata sellest, mida ta on kutsutud, selle eesmärk on suunata oma pere ja arstid otsustamisel kasutamise kohta raviteenuseid kui surevad.

Teie seaduslik õigus nõustuda või keelduda ravist on kaitstud põhiseaduse ja kohtupraktika. Kuid oma riigi õigusega võib määratleda kui Living läheb mõju, ning piirata ravi, mille Living kehtib. Te peaksite lugema oma riigi pakutud dokument hoolikalt tagada, et see peegeldab teie soovidele. Saate lisada täiendavaid juhiseid või kirjutada oma Living mis hõlmab olukordi, et riik soovitatud dokument ei pruugi lahendada. Isegi kui teie riik ei ole Living õiguse, on mõistlik panna oma soovidele kasutamise kohta elus hoidvast raviteenuseid kirjalikult.

Arsti volikiri on dokument, mis võimaldab teil määrata, keda sa usaldad teha otsuseid oma arstiabi, kui te ei saa teha neid ise.

Seda tüüpi ette direktiivi võib nimetada ka “tervishoiuteenuse proxy”, “nimetamist tervishoid agent” või “vastupidavad volikiri tervishoius.” Inimene, nimetada võib nimetada oma tervishoiuteenuse agent, asendusemadus, advokaat-in fact, või tervishoiuteenuse proxy. Inimene, nimetab läbi meditsiinilise volikiri tavaliselt on volitatud tegelema kõik meditsiini olukordades, mitte ainult lõpuks kõrvaldatud otsuseid, kui sa ei oska ise. Seega, ta saab rääkida, kui sa hetkeks töövõimetuks-pärast õnnetust, näiteks-kui ka siis, kui te jääte töövõimetuks, sest pöördumatuid kahjustusi või vigastusi.