Advance direktiivid ja End of Life otsused: Mis on ette direktiivide?

“Advance direktiiv” on üldine termin, mis kirjeldab kahte tüüpi juriidilised dokumendid

Need dokumendid võimaldavad teil juhendama teisi oma tuleviku arstiabi soove ning nimetada isik teha tervishoiu otsuseid, kui te ei saa rääkida ise. Iga riik reguleerib kasutamise eelnevalt direktiivides erinevalt.

Autor Serusha Govende; Kuulujutt: Sinu meeles seadistatud ei mõjuta ravim on kasulik mõju; Olete kuulnud platseebo efekti, eks? Seda esineb siis, kui patsiendid arvavad, et nad saavad väljamõeldud uus ravim, kuid mida nad tõesti saada on lihtsalt suhkru pill. Siis, kui “vaimu üle meditsiin,” nad hakkavad taastuma oma häda nagu nad oleksid võtnud päris palju; Aga platseebo efekti varjuküljeks on ka – mingi negatiivne platseebo efekti nimetatakse nocebo mõju. See on …

Elav tahe on teatud tüüpi ette direktiivi, mis paned kirjalikult oma soove ravi eest lõpuks oma elu, kui sa ei saa suhelda nende soove otse. Erinevad riigid nime see dokument erinevalt: näiteks võib nimetada “direktiivi arstidele”, “tervishoiu deklaratsiooni” või “meditsiinilise direktiiviga.” Sõltumata sellest, mida ta on kutsutud, selle eesmärk on suunata oma pere ja arstid otsustamisel kasutamise kohta raviteenuseid kui surevad.

Teie seaduslik õigus nõustuda või keelduda ravist on kaitstud põhiseaduse ja kohtupraktika. Kuid oma riigi õigusega võib määratleda kui Living läheb mõju, ning piirata ravi, mille Living kehtib. Te peaksite lugema oma riigi pakutud dokument hoolikalt tagada, et see peegeldab teie soovidele. Saate lisada täiendavaid juhiseid või kirjutada oma Living mis hõlmab olukordi, et riik soovitatud dokument ei pruugi lahendada. Isegi kui teie riik ei ole Living õiguse, on mõistlik panna oma soovidele kasutamise kohta elus hoidvast raviteenuseid kirjalikult.

 National hooldushaigla ja palliatiivne Organization

Living; Medical volikirja