Advance direktiivid ja End of Life otsused: lisaküsimusi Advance direktiivid

Jah. Ei ole juriidilised või eetilisi vahe kinnipeetava ja tühistamise ravi. Seega, inimesed, kes võiksid proovida potentsiaalselt kasulik ravi võib teha, kartmata, et kui alanud, ei saa eemaldada. Professional organisatsioonid nagu Medical Association, samuti kohtute, on kinnitanud, et see on eetiline lõpetada raviteenuseid, kes ei kuulu patsiendi. Kui patsient ei taha enam ravi mingil põhjusel pakkujad on juriidiliselt kohustatud tagasi võtta.

Sa ei pea muretsema hoida oma tervislikke harjumusi kui olete pensionile eelarve. Võite hästi süüa ja viibida sobib lõhkumata pank.

Ei Kõige varem direktiivi põhikirjas märgitakse selgesõnaliselt, et pakkujad käivitada ole õiguslikku riski maksmiseks kehtib eelnevalt direktiivides. Ei tervishoiuteenuse osutaja on olnud kunagi edukalt vastutusele maksmiseks patsiendi soovil ravi lõpetada. Tegelikult pakkujad võivad töötada mitu juriidilist riski määramisel, vastast ravi inimese või tervishoiu agent soovidele.

Paljudes riikides, tervishoiuteenuste osutajate võib keelduda kliendi ette direktiivide moraalse või usulistel põhjustel. Mõned neist riigid nõuavad sellised inimesed tuleb eemaldada puhul ning kanda hoolt, et patsient keegi, kes austab patsiendi soovil. Kuid praktikas tervishoiuteenuse osutaja keeldumine au ettemaksu direktiiv võib põhjustada raskusi. Näiteks võib see olla raske leida arsti või rajatis nõus patsient. Sel põhjusel, on oluline küsida ette, kui tervishoiuteenuse osutaja on isiklikke seisukohti või kui institutsioon on mingit poliitikat, mis ei lase neil austus inimese seaduslik õigus keelduda ravist.