Advance direktiiv: mida kaasa – Teema ülevaade

Elav tahe ja meditsiini volikiri on tüüpi eelnevalt direktiivides. Need vormid kirjeldada liiki arstiabi soovite saada, kui sa halvasti haiget või on tõsine haigus, mis hoiab sind öelda, mida sa tahad. Arsti volikiri saab nimetada isiku, kes on oma tervishoiuteenuse agent. Ta võib teha otsuseid, kui sa ei oska ise.

Kas teil on inimese meeles, nagu teie partner, lähedase sõbra või oma arsti? (Mõnes riigis, oma raviarstiga ei saa oma tervishoiuteenuse agent .; Kas sa rääkida selle inimesega selle kohta, milliseid ravimeid sa või ei taha olla; Kas see liiga palju survet isikule teha otsuseid jaoks? Kas sa arvad, et ta saab teha seda, mida te küsite; Kas te arvate, et teie sõbrad, oma pere ja teised toetavad oma otsuseid?

Patsiendid on sageli hädas rääkima oma arstile. See võib olla raske saada sõna välja, kui teema on emotsionaalselt laetud või see, mida tahaks kunagi kasvatada viisakas vestlus; Ja erinevatel põhjustel, mõnikord ka oma piinlikkust, arstid võivad raske tuua teatud teemasid – ja see võib ohustada ravi oma patsientidele saada; “Suhtlemine on ebatäpne teadus,” ütleb Bob Arnold, MD, meditsiini professor University of Pittsburgh School of Medicine ja …

See võib olla raske teada, mida lisada oma ette direktiivi. Võtke aega ja kasutada allpool esitatud küsimustele aitavad teil alustada.

Elustamist (CPR) kasutatakse kui su süda on peatunud; Hingav masin, mis pumpab õhku kopsudesse läbi toru kasutatakse juhul, kui sa ei saa ise hingata; Dialüüsi kasutatakse, kui teie neerud tööta; Toitmissondiga või intravenoosse (IV) liini kasutatakse, et pakkuda toitu ja vedelikku, kui te ei saa süüa ega juua; Antibiootikumid on ravimid, mida kasutatakse, et ravida tõsiseid infektsioone.