Adroxyzine suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): hüdroksütsiin HCL

Hüdroksütsiin kasutatakse raviks sügelus põhjustatud allergia. On antihistamiinikumiga ja blokeerib teatud looduslik aine (histamiini), et keha teeb jooksul põhjustada allergiat. Hüdroksütsiin võib kasutada ka lühiajalisi ärevuse või aidata unisust / lõdvestunud enne ja pärast operatsiooni.

Võtke seda ravimit suu kaudu koos toiduga või ilma, nagu teie arst, tavaliselt kolm või neli korda päevas. Kui te kasutate vedelal kujul ravimit, hoolikalt annuse mõõtmiseks kasutatakse spetsiaalset mõõteseade / lusikaga. Ärge kasutage majapidamises lusikaga, sest sa ei pruugi saada õige annus.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest. Lastel annust võib lähtuda ka paksuks. Ärge suurendage annust või võtta seda ravimit sagedamini kui suunatud.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund ei parane või kui see süveneb.

Uimasus, pearinglus, nägemishäired, kõhukinnisus või suukuivus võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Et leevendada suukuivus, imeda (sugarless) Hard Candy või jää laastud, närida (sugarless) närimiskummi, juua vett või kasutada sülje asendaja.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: vaimse / meeleolu muutused (nagu rahutus, segasus, hallutsinatsioonid), värisemine (treemor), raskused urineerimisel, kiire / südame rütmihäired.

Pöörduda arsti poole kohe, kui teil on väga tõsised kõrvaltoimed, sealhulgas: krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne hüdroksütsiin, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või cetirizin; või levocetirizin; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamishäired (näiteks emfüseemi, astma), kõrge silma siserõhu (glaukoom), südamehaiguste, kõrge vererõhu, neeruprobleemid, maksaprobleemid, krambid , maos / soolestikus probleeme (näiteks maohaavand, ummistus), kilpnäärme (hüpertüroidismi), raskused urineerimisel (nt tingitud eesnäärme).

See ravim võib tekitada pearinglust või unisust või põhjustada nägemise hägustumist. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust või selge visioon, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Vältida alkohoolsed joogid.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Vedelik tooted võivad sisaldada suhkrut ja / või alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, maksahaigus või mõni muu meditsiiniline seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Laste võib olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit. See ravim võib sageli põhjustada elevust väikelastele asemel uimasust.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti uimasus, segasus, kõhukinnisus, ega probleeme urineerimisel. Uimasust ja segadust võib suurendada kukkumisohtu.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate teisi tooteid, mis põhjustavad unisust, sealhulgas alkoholi, teised antihistamiinikumid (nt difenhüdramiini), narkootikumid magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaslõõgastid ja narkootilisi valuvaigisteid (näiteks kodeiin).

Saate silte kõiki oma ravimeid (nagu allergia või köha-ja külma tooted), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis põhjustavad unisust. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

Mitte kasutada koos mis tahes muu antihistamiinikumid nahale.See (nagu difenhüdramiin kreemi, salvi, spray), sest suurenenud kõrvaltoimed võivad esineda.

Hüdroksütsiin on väga sarnane tsetirisiinile ja levotsetirisiinil. Ärge kasutage neid ravimeid kasutades hüdroksütsiin.

See ravim võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside (sh allergiat naha testimine, uriini kortikosteroidide tase), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: tugev unisus, krambid. Lastel vaimse / meeleolu muutused (nagu rahutus, ärrituvus) võivad ilmneda enne uimasust.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.