ADHD: Millal kutsuda arst

Helista arstile, kui

Tervishoiutöötajad, kes saab diagnoosida ja ravida tähelepanupuudulikkuse ja hüperaktiivsuse häire (ADHD) meditsiini hulka

Tervishoiutöötajad, kes ei ole ette nähtud ravimid, kuid võib pakkuda käitumisteraapia või perekonna nõustamine hulka

Valmistada oma ametisse, Making enamiku oma nimetamine.

Teie laps on märke ADHD, mis põhjustavad probleeme kodus või koolis. Need märgid hulka tähelepanematus, impulsiivsus ja / või hüperaktiivsus. Vanemad ja õpetajad tihti märgata sellist käitumist ajal lapse paar esimest aastat koolis; Teie laps märke teiste vaimse tervise häired, nagu depressioon või ärevus, mis kestab rohkem kui paar nädalat või tunduvad olevat halveneb; Teie laps on lasknud akadeemiline või käitumisprobleeme koolis.

Pere arstid; Lastearstid (võivad spetsialiseeruda arenguprobleemid); Psühhiaatrid (võivad spetsialiseeruda täiskasvanud või lapsed ja noorukid); Neuroloogide (võivad spetsialiseeruda lapse või täiskasvanu närvisüsteemi); Nurse praktikute, kes on spetsialiseerunud psühhiaatria või pediaatria.

Psühholoogid. Psühholoogid sageli ka diagnoosida ADHD; Käitumist spetsialistid; Sotsiaaltöötajad; Psühhiaatriaõde spetsialistid; Litsentseeritud professionaalsed nõustajad; Pere terapeudid.