Adeflor suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See ravim on kombineeritud produkt vitamiinide ja fluoriid. Seda kasutatakse laste ravimiseks või ennetamiseks puuduse tõttu halb toitumine või madala fluoriidi joogivees ja muudest allikatest. Vitamiinid on olulised alustalad keha ja aitavad hoida teid hea tervise juures. Fluoriidi kasutatakse selleks hambaravi õõnsused.

Chew see ravim põhjalikult ja neelata, tavaliselt kord päevas enne magamaminekut pärast hammaste pesemine või vastavalt arsti. Kui teie laps ei saa turvaliselt närida ja neelata see tablett, konsulteerige oma arsti või apteekriga.

Võtke seda ravimit manustada vähemalt 2 tundi enne või pärast mõnda tooted sisaldavad kaltsiumi (sh piim, jogurt, muud piimatooted) või alumiiniumist / magneesiumhüdroksiid (nt teatud antatsiidid / lahtistid), kuna need võivad vähendada selle tõhusust.

Fluoriidkomponendid selles närimistablett võivad imenduda otse hambad ajal ja pärast närimine, samuti on imendu maost. Seetõttu on parem mitte süüa, juua või loputada suud 30 minutit pärast seda.

Võtke seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, võtke see samal ajal iga päev. Ärge võtke rohkem kui määratud annust.

Seedehäired, kõhukinnisus või iiveldus, võib tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, pöörduge arsti või apteekrit kohe.

Kui teie hambad muutuvad laiguline või peitsitud, teatab hambaarsti või arstiga. See võib olla tingitud liigsest fluoriid.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate mõnda järgmistest sümptomitest tõsine allergiline reaktsioon: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline mõne selle koostisosa; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase, enne selle ravimi võtmist.

See toode imendub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Vaata ka Kuidas jagu.

Teie arst või apteeker võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne kontrollides neist esimene.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada, eriti: teiste vitamiinide / toidulisandite.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla iiveldus, oksendamine, kõhuvalu.

Ärge andke seda ravimit teistele.

See toode ei asenda korralikku toitu. Pea meeles, et see on parim, et saada oma vitamiinid tervislikku toitu. On oluline, et säilitada hästi tasakaalustatud toitumine.

Saate fluoriidisisaldus oma veevarustus, küsides kohaliku linna või linnaametnikud. Fluoriid toidulisandid ei ole vajalikud, kui fluoriidi sisaldus vees pakkumine on suurem kui 0,6 osakest miljoni kohta. Kui teie veevarustuse muutusi, pidage nõu oma arsti või hambaarsti teha kindlaks, kas ekstra fluoriidi on endiselt vajalik.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C) kuumuse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.