Adaril lihasesisese: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): hüdroksütsiin HCL

Hüdroksütsiin kasutatakse lühiajalist ravi närvilisus ja pinge, mis võib esineda teatud vaimse / meeleoluhäired (nt ärevus, dementsus). Samuti kasutatakse, et aidata hallata võõrutusnähud (nt ärevus, rahutus) alkohoolikud. Veel kasutatakse aitab vähendada ärevust ja iiveldus enne / pärast operatsiooni või sünnituse ajal või aidata teatud narkootilisi valuvaigisteid (nt Meperidiini) paremini tööle.

Hüdroksütsiin kuulub klassi ravimeid nimetatakse antihistamiinikumid. Arvatakse, et töötada mõjutades teatud looduslike ainete (atsetüülkoliin, serotoniin) keha või tegutsevad otseselt teatud aju osades. Hüdroksütsiin blokeerib ka looduslik aine, mis keha teeb jooksul allergiline reaktsioon (histamiini).

See ravim süstitakse lihasesse, nagu teie arst. Annus sõltub teie vanusest, kaalust, tervislikust seisundist ja ravivastusest.

Kui teil on anda seda ravimit ise kodus, õppida kõik ettevalmistamise ja kasutamise juhiseid oma tervishoiutöötaja. Enne, kontrollige selle toote nähtavaid osakesi või värvimuutusi. Kui üks on olemas, ei kasuta vedelat. Õpi, kuidas hoida ja ära visata meditsiinitarbed ohutult.

Uimasus, pearinglus, nägemishäired, suukuivus, kõhukinnisus või peavalu võib tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Et leevendada suukuivus, imeda sugarless kõvad kommid või jää laastud, närida suhkruvaba närimiskummi, juua vett või kasutada sülje asendaja.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: vaimse / meeleolu muutused (nt süvenemine ärevus, segasus, hallutsinatsioonid), värisemine (treemor), häired urineerimisel, nägemishäired, kiire / südame rütmihäired, krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne hüdroksütsiin, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamisprobleemid (nt astma, emfüseem), teatud silmahaiguse (glaukoom), südamehaiguste, kõrge vererõhu, neeruhaiguste, maksahaiguste, krambid, maos / soolestikus probleeme (nt maohaavand, ummistus), kilpnäärme (hüpertüroidismi), urineerimine probleeme (nt tingitud eesnäärme uriinipeetus).

See ravim võib tekitada pearinglust või unisust või põhjustada nägemise hägustumist. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust või selge visioon, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Kasutamist piirata alkoholi ja teatud teiste ravimitega, mis põhjustavad unisust. (Vt ka Ravimite koostoimed).

Et vähendada uimasust ja peapööritust, tõusta aeglaselt tõuseb istuvast või lamavast asendist.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti uimasus, segasus, kõhukinnisus, ega probleeme urineerimisel. Uimasust ja segadust võib suurendada kukkumisohtu.

Ettevaatlik peab olema kasutate seda ravimit lastele, sest need võivad olla tundlikumad oma mõju. Väikelastel see ravim võib põhjustada ärevus / põnevust asemel uimasust.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Mõned tooted, mis võivad suhelda see ravim on: antikolinergikumid (nt bensatropiin, trihexyphenidyl), spasmolüütikumide (nt atropiini, belladonna alkaloidid), adrenaliini, MAO inhibiitorid (isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline tranüültsüpromiini), skopolamiin, tritsüklilised antidepressandid (nt amitriptüliin).

Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate ravimeid, mis põhjustavad uimasust, näiteks: teatud antihistamiinikumid (nt difenhüdramiini), anti-arestimise ravimid (nt karbamasepiin), meditsiin magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaste lõõgastavate, narkootilisi valuvaigisteid (nt kodeiin), psühhiaatrilised ravimid (nt kloorpromasiinvesinikkloriidi, risperidoon, trasodoonil). Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha-ja külma tooteid, allergia tooteid, Uneravimid), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis põhjustavad unisust. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

See ravim võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside (allergiat naha testid, uriini kortikosteroidid), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: tugev pearinglus / uimasus.

Ärge andke seda ravimit teistele.

Ärge kasutage mitu päeva enne Allergiaanalüüside sest katse tulemused võivad olla mõjutatud.

Suhe parima võimaliku kasu, on oluline saada iga doosi planeeritud seda ravimit vastavalt juhendile. Kui te unustate annuse võtmata, võtke ühendust oma arsti või apteekriga kohe, et luua uus doseerimiseeskirja. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.