adapalene ja bensoüülperoksiid paikset

Therapeutic Klass: aknevastaseid

Kasutab adapalene ja bensoüülperoksiid

Keemiline Klass: Retinoidühendid

adapalene ja bensoüülperoksiid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest adapalene ja bensoüülperoksiid järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon adapalene ja bensoüülperoksiid või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Epiduo® lastel alla 9-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Epiduo® Forte lastel nooremad kui 12-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga adapalene ja bensoüülperoksiid kombinatsioon eakatel.

Enne Kasutades adapalene ja bensoüülperoksiid

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise adapalene ja bensoüülperoksiid. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On väga oluline, et te kasutate adapalene ja bensoüülperoksiid ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada naha muutuvad ärritunud. Teil võib tekkida vajadus kasutada adapalene ja bensoüülperoksiid mitu nädalat või kuud enne oma nahk hakkab otsima parem. Rakendades rohkem ravimit ei tee seda tööd kiiremini.

adapalene ja bensoüülperoksiid kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

adapalene ja bensoüülperoksiid on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped või kriimustuste eest. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Kasutada

Annus adapaleeni ja bensoüülperoksiidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste adapalene ja bensoüülperoksiid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse adapalene ja bensoüülperoksiid, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

adapalene ja bensoüülperoksiid võib muuta teie naha tundlikumaks päikesevalguse, tuule ja külma ilmaga. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid. Mõnikord tuleb kanda kaitseriietust, nagu mütsi.

Nahareaktsioonid, nagu kuivus, punetus, ketendus, põletamine või kõrvetav võib tekkida, kui te kasutate adapalene ja bensoüülperoksiid. Kasuta niisutavat kreemi, kui on vaja vähendada neid nahaprobleeme.

Õige kasutamine adapalene ja bensoüülperoksiid

Ärge kasutage mingeid muid ravimeid kohta nahapinnad küsimata oma arstiga. Vältige nahahooldustooted, mida saab kuivatada või ärritada nahka. Nendeks kareda naha puhastusvahendid, karvade eemaldamine, seebid ja kosmeetika põhjustab kuivust või tooteid, mis sisaldavad alkoholi, adstringeerivate vürtse või lupja.

Ärge kasutage “vahatamine” kui juuksed eemaldamise meetod naha piirkondades töödeldud adapalene ja bensoüülperoksiid.

Laske adapalene ja bensoüülperoksiid täielikult kuivada riidesse. adapalene ja bensoüülperoksiid võib põhjustada pleekimist riideid või juukseid. mina

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal adapalene ja bensoüülperoksiid

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni dapsooniga aktuaalne, Retin-A, Epiduo, adapalene aktuaalne, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac , Claravis, TriNessa, Differin Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

adapalene ja bensoüülperoksiid kõrvaltoimed

adapalene / bensoüülperoksiid aktuaalne