adapalene ja bensoüülperoksiid (paikset liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Adapalene ja bensoüülperoksiid kombinatsiooni kasutatakse akne. See toimib tappes bakterid, mis põhjustavad akne ja hoides naha poorid puhtad (pisikeste avade nahal).

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Epiduo® lastel alla 9-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Geel / Jelly

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Epiduo® Forte lastel nooremad kui 12-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga adapalene ja bensoüülperoksiid kombinatsioon eakatel.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada naha muutuvad ärritunud. Teil võib tekkida vajadus kasutada seda ravimit mitu nädalat või kuud enne oma nahk hakkab otsima parem. Rakendades rohkem ravimit ei tee seda tööd kiiremini.

Doseerimine

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped või kriimustuste eest. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Kasutada

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

vahelejäänud annus

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

ladustamine

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

See ravim võib põhjustada naha tundlikumaks päikesevalguse, tuule ja külma ilmaga. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid. Mõnikord tuleb kanda kaitseriietust, nagu mütsi.

Nahareaktsioonid, nagu kuivus, punetus, ketendus, põletamine või kõrvetav võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Kasuta niisutavat kreemi, kui on vaja vähendada neid nahaprobleeme.

Ärge kasutage mingeid muid ravimeid kohta nahapinnad küsimata oma arstiga. Vältige nahahooldustooted, mida saab kuivatada või ärritada nahka. Nendeks kareda naha puhastusvahendid, karvade eemaldamine, seebid ja kosmeetika põhjustab kuivust või tooteid, mis sisaldavad alkoholi, adstringeerivate vürtse või lupja.

Ärge kasutage “vahatamine” kui juuksed eemaldamise meetod naha valdkondades töödeldakse seda ravimit.

Laske see ravim täielikult kuivada riidesse. See ravim võib põhjustada pleekimist riideid või juukseid. mina

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.