acycloviri suukaudse, intravenoosse

Kasutab acycloviri

Therapeutic Klass: viirusevastane

Farmakoloogilise Klass: viiruse DNA polümeraasi inhibiitor

Keemiline Klass: Guanosiin nukleosiidi analoogi

Acyclovir kasutatakse sümptomite raviks tuulerõuged, vöötohatis, herpesviirusinfektsioonist suguelundid (suguelundid), naha, aju ja limaskestade (huulte ja suu), ja laialt levinud herpesviirusinfektsioonist vastsündinutel. Acyclovir kasutatakse ka vältida korduvaid genitaalherpes infektsioonid. Kuigi acycloviri ei ravi herpes, see aitab leevendada valu ja ebamugavust ja aitab haavandid (kui üldse) paranevad kiiremini.

Acyclovir võib kasutada ka teiste viirusnakkuste nagu määrab arst. Kuid see ei tööta ravis teatud viirusnakkuste, nagu tavaline külmetus.

Acyclovir on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see ei ole spetsiaalselt lisatud ravimi märgistust, acycloviri süstimise teel kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Enne Kasutades acycloviri

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest acycloviri järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon acycloviri või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Piiratud arv uuringuid on tehtud kasutades suulise acycloviri lastel, ja see ei ole tingitud erinev mõju või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Agitatsioon, segasus, pearinglus ja unisus võib olla eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud kesknärvisüsteemi mõju acycloviri.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate acycloviri, on eriti tähtis, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades Acycloviri tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades Acycloviri tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise acycloviri. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Patsiendi informatsiooni herpes, tuulerõuged või vöötohatis on saadaval Acycloviri. Lugege see läbi enne acycloviri.

Acyclovir on kõige parem kasutada võimalikult kiiresti pärast sümptomite herpespõletikku või vöötohatis (näiteks valu, põletustunne, villid) hakkavad ilmnema.

Kui te võtate acycloviri raviks tuulerõuged, see on kõige parem alustada acycloviri võimalikult kiiresti pärast esimest märki tuulerõuged lööve, tavaliselt ühe päeva jooksul.

Acyclovir kapslite, tablettide ja suukaudse suspensiooni võib võtta koos toiduga või tühja kõhuga.

Acyclovir on kõige parem võtta ühe klaasi (8 untsi) vett.

Kui kasutate acycloviri suukaudne suspensioon, kasutada spetsiaalselt märgistatud mõõtelusikas või muu seadmega mõõta iga annus täpselt. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Selleks, et aidata selgitada oma herpes infektsioon, tuulerõuged või vöötohatis, hoida acycloviri täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Ärge jätke ühtegi annust. Samas ei kasuta acycloviri sagedamini või kauem, kui arst on tellitud.

Kui te võtate acycloviri kapslid, tabletid või suukaudne suspensioon, siis tuleb juua palju vett, et vältida muutumas kunstlikult.

Õige kasutamine acycloviri

Annus Acyclovir olla erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste acycloviri. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse acycloviri, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Mõjutatud piirkondades, herpes, tuulerõuged või vöötohatis peab olema nii puhas ja kuiv kui võimalik. Samuti kandke laiu rõivaid vältida ärritavad haavandid (villid).

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal acycloviri

Oluline on meeles pidada, et acycloviri ei lase teil levib herpes teistele.

Herpes-infektsiooni genitaalide saab püütud või levitada oma partneri jooksul ühtegi seksuaalset aktiivsust. Kuigi võite saada herpes, kui teie partner ei ole sümptomeid, nakkus on suurema tõenäosusega laiali kui haavandid on kohal. See on tõsi, kuni haavad on täielikult paranenud ja koorikud on ära kukkunud. Seetõttu on parim, et vältida seksuaalset aktiivsust, kui teie või teie seksuaalne partner on mingeid sümptomeid herpes. Kasutamine latekskondoomi ( “kummi”) võib aidata leviku tõkestamiseks herpes. Kuid spermicidal (spermatosoidide hävitav) kapslites või diafragma ilmselt ei aita.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

acycloviri kõrvaltoimed

acycloviri

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Herpes Simplex acycloviri Abreva, Zovirax kreem, Zovirax salv, Blistex

Herpes simplex, tõkestamise acycloviri Valtrex, valacyclovir, lüsiin, Famvir, famtsikloviiriga

Külmavillid acycloviri Valtrex, valacyclovir, Famvir, famtsikloviiriga

Tuulerõugete acycloviri Valtrex, valacyclovir, foskarnetiga, Foscavir, GamaSTAN S / D