acular pf

Kasutab Acular PF

Therapeutic Klass: Silmad Agent

Farmakoloogilise Klass: Ketorolac

Keemiline Klass: Ketorolac

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ketorolaki silmatilgad lastel alla 2-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Acular PF

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ketorolaki silmatilgad eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad ketorolaki. See ei pruugi olla omased Acular PF. Palun lugege hoolikalt.

Teie silma arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

Seda ravimit võib kasutada koos teiste silmatilkadega (silma) ravimid. Oodake vähemalt 5 minutit, enne kui teise silma meditsiinis.

Kui teil või teie lapsel on kontaktläätsede kandmine, eemaldada, kui te kasutate seda ravimit. Rääkige oma silmaarsti sellest, kui teil on küsimusi.

Kui te kasutate seda ravimit pärast silmaoperatsioon, kasutada ühe pudeli kummagi silma ainult. Sobivad samad pudel silmatilgad mõlema silmaga ei soovitata.

Kui soovid kasutada silmatilku

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine ketorolaki

Teie silma arst kontrollib teie või teie lapse silmad regulaarsete külastuste veendumaks, et see töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Aeglane või aeglane paranemine võib toimuda samas teie või teie laps kasutate seda ravimit. Küsige oma arstiga enne seda ravimit koos paiksete kortikosteroididega (nt beetametasoonbutüraat, hüdrokortisoon).

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski, sarvkesta (esiosa silma) probleeme, sealhulgas keratiit. Pöörduge silma arstile, kui teil või teie lapsel on ähmane nägemine, nägemishäired, või silmade punetus, ärritus või valu selle ravimi kasutamise ajal.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase. Ärge kasutage seda ravimit ajal hiljem osa rasedus, kui arst ei ole soovitanud.

Kui sa haiget oma silmaga, tekib silmapõletik, või peab olema silma operatsioon, rääkige sellest kohe oma arstile. Teil võib tekkida vajadus muuta oma ravimit või nende kasutamine lõpetada.

Järgides seda ravimit, silmad ilmselt kipitama või põletada lühikest aega. See on ootuspärane.

Ärge kasutage muid ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Acular PF

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Acular PF kõrvaltoimed

Acular PF (ketorolaki oftalmoloogilised)

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Operatsioonijärgne silmapõletikku diklofenak oftalmoloogilised, prednisoloon oftalmoloogilised, ketorolaki oftalmoloogilised, Lotemax’iga, Durezol, Prolensa, flurbiprofeen oftalmoloogilised

Sesoonse allergilise konjunktiviidi ketorolaki oftalmoloogilised, Pataday, Patanol, Lotemax’iga, Pazeo, Acular, ALREX, olopatadiini oftalmoloogilised

Sarvkesta refraktiivkirurgia ketorolaki oftalmoloogilised, Acular, Acular LS

 või minna liituda Acular PF tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.