actimmune

Therapeutic Klass: Immunoloogilised Agent

Kasutab Actimmune

Farmakoloogilise Klass: Interferoon, Gamma (klass)

Gamma-interferooni saab kasutada ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud selle ravimi on tehtud peamiselt lastel ja see ei põhjusta arvatavasti erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine gamma-interferooni eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Actimmune

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kui te süstite ravimit ise, seda kasutada täpselt nii nagu arst. Ärge kasutage rohkem või vähem, ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Täpne kogus ravimit, mida vaja on hoolikalt välja töötatud. Kasutades liiga palju suurendab kõrvaltoimete riski, kasutades liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Iga paketi gamma-interferooni sisaldab patsiendi juhendile. Lugege see leht hoolikalt ja veenduge, et mõistate

Kui teil on küsimusi kõik see, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Kuigi sa kasutad gamma-interferooni, võib arst teile juua ekstra vedelikku. See aitab ära hoida madal vererõhk kaotuse tõttu liiga palju vett.

Gamma-interferooni põhjustab tihti gripilaadsed sümptomid, mis võivad olla tõsised. See efekt on vähem tõenäoline, et tekitada probleeme, kui te süstite gamma-interferooni enne magamaminekut.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Visake Avamata viaalid, mis on jäänud toatemperatuuril kauem kui 12 tundi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Õige kasutamine Actimmune

See ravim põhjustab tavaliselt gripisarnase reaktsioon, mille lihasvalu, palavik ja külmavärinad ja peavalu. Et vältida probleeme oma temperatuur läheb liiga kõrgeks, võib arst paluda teil võtta paratsetamooli enne iga annust gamma-interferooni. Võib ka olla, et võtta selle pärast annuse tuua oma temperatuuri alla. Järgige oma arsti juhiseid hoolikalt, võttes oma temperatuuri, ja kui palju ja kui võtta paratsetamooli.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Actimmune

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Naha T-raku lümfoom beksaroteenil, Targretinis vorinostat, interferoon gamma-1b, metoksaleen

Krooniline granulomatoostõbi interferoon gamma-1b

Osteopetroos interferoon gamma-1b

Idiopaatiline kopsufibroos Esbriet, Ofev, pirfenidoon, nintedanib interferoon gamma-1b

Actimmune kõrvaltoimed

Actimmune (interferoon gamma-1b)

 või minna liituda Actimmune tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.