acthib

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab ActHIB

Haemophilus b konjugaatvaktsiinil valmistamiseks lisatakse difteeria, meningokokk või teetanuse seotud aine protsessile. Kuid see vaktsiin ei võta asemel regulaarselt vaktsiini difteeria, teetanuse, või meningokoki et lapsed ja täiskasvanud peaksid saama. Kõik Haemophilus b konjugaatvaktsiinidega töötavad samal viisil, kuid nad võivad anda eri vanuses või kasutades teistsuguse ajakava.

Nakatumine Haemophilus influenzae tüüp b (Hib) bakterid võivad põhjustada eluohtlikke haigusi, nagu meningiit (ajuhaigus), kõripealisepõletik (kurgu haigus, mis võib põhjustada lämbumist), perikardiit (südamehaigus), kopsupõletik (kopsuhaigus) ja septiline artriit (luude ja liigeste haigus). Hib meningiit võib põhjustada surma või jäta lapse tõsiste ja püsivate kahjustuste, nagu vaimne alaareng, kurtus, epilepsia või osaline pimedus.

Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin soovitatav kõigile lastele 2 kuu kuni 5 aasta vanused (st kuni 6. sünnipäeva).

Hiberix® vaktsiini kasutatakse revaktsineerimise lastele, kes on juba saanud esmasest vaktsineerimisest Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin. Vaktsiin “tõsta” või suurendada kaitse, et laps oli varasemast annust.

See vaktsiin manustatakse ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades ActHIB

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastel-spetsiifilisi probleeme, mis piirab kasulikkust Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin lastel 2 kuu kuni 5 aasta vanused. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel 6-aastased ja vanemad ja lapsed on nooremad kui 2 kuu vanuselt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastel-spetsiifilisi probleeme, mis piirab kasulikkust Hiberix® vaktsiini lastele 15 kuud kuni 4 aastat vana. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel 5-aastased ja vanemad ja lapsed on nooremad kui 15 kuu vanused.

Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin ei soovitata täiskasvanu või vanurid.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin. See ei pruugi olla omased ActHIB. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab oma lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas lihasesse.

Täpne ajakava oma lapse vaktsiinid sõltub marki ravim ja oma lapse vanusele ajal esimest annust. Üldiselt saab teie laps esimest annust juures 2-6 kuu vanused, millele järgnes 2 mitu doosi vähemalt 8-nädalase vahega. Teie laps tavaliselt saada revaktsineerimisannust 15.-18 kuu vanuselt, kuigi ta võib seda ravimit tarvitada kuni aastaselt 5 aastat.

On oluline, et laps saab kogu vaktsiinidoosi selles seerias. Püüdke hoida kõik oma arstivisiiti. Kui teie laps ei jäta annus seda vaktsiini, pange endale võimalikult kiiresti.

Teie laps võib saada teiste vaktsiinidega samal ajal kui see üks, kuid teises kehapiirkonnas. Sa peaksid saama teabelehed kõikide vaktsiinide manustamist teie lapsele. Veenduge, et mõista kogu informatsioon, mis on antud teile.

On väga oluline, et teie laps tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal iga annuse. Kindlasti teavitada oma arsti kõikidest esinevad kõrvaltoimed pärast teie lapsele vaktsiini.

See vaktsiin võib häirida laboratoorsete analüüside, et kontrollida Hib haiguse. Veenduge, et teie arst teaks, et teie laps sai vaktsiin, kui raske infektsioon ajal tekib 2 nädalat pärast vaktsiini manustamist.

Rääkige arstile kohe, kui teie laps on allergiline lateksi kummi. Vaktsiin süstlad ja viaalid võib sisaldada kuiva naturaalset latekskumm. See võib tekitada allergilisi reaktsioone patsientidel, kes on tundlikud lateksi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Haemophilus influenzae Profülaktika rifampitsiin Rifadin, Pentacel, Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiini, Pediarix®, Comvax, Hiberix’i, Rimactane, difteeriatoksoidiga / Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiini / läkaköha, atsellulaarset / poliovaktsiiniga, inaktiveeritud / teetanus toksoidi, MenHibrix

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ActHIB

 või minna liituda ActHIB tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

ActHIB kõrvaltoimed

ActHIB (Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiin)