actemra

Patsiente, keda ravitakse totsilisumaab on suurenenud risk infektsioonide, mõned progresseerub tõsiste infektsioonide viib haiglaravi või surma. Neid infektsioone lisanud bakteriaalse infektsiooni, tuberkuloos, invasiivsete seeninfektsioonide või teised oportunistlikud infektsioonid. Hinnake latentse tuberkuloosi ja ravida vajadusel enne ravi alustamist. Monitor totsilizumabi sümptomite infektsiooni, sealhulgas tuberkuloos, isegi kui esialgne latentse tuberkuloosi test on negatiivne.

Kasutab Actemra

Therapeutic Klass: Immunoloogilised Agent

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

Totsilisumaab süsti kasutatakse ka raviks lapseea idiopaatiline artriit (PJIA) ja süsteemse juveniilse idiopaatilise artriidi (sJIA) lastel 2-aastased ja vanemad.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga totsilisumaab süsti lastel PJIA ja sJIA. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 2-aastastel lastel.

Enne Kasutades Actemra

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga totsilisumaab süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla tõsised infektsioonid, mis võib eeldada ettevaatusega totsilizumabi süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb aeglaselt, nii et nõel jääb alles vähemalt 1 tund.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Sa pead olema nahatestid tuberkuloosi Enne teie või teie laps alustab selle ravimi kasutamist. Rääkige oma arstile, kui teil või kellelgi teie kodus on kunagi olnud positiivne reaktsioon tuberkuloosi naha test.

See ravim võib suurendada infektsioonide tekkeriski tõttu. Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on nakkuse ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit. Peske käsi sageli. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid infektsiooni Enne ravimi kasutamist. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud infektsioon, mis ei lähe ära või infektsioon, mis hoidis tagasi tulla.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski, et teatud vähkkasvajaid. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on mure selle riski.

Helistage oma arstile kohe, kui teie või teie laps hakkama avaldama köha, mis ei lähe ära, kaalulangus, öine higistamine, palavik, külmavärinad, väsimus või gripilaadsed sümptomid, nagu nohu, kinnine nina, peavalu, nägemishäired või halva enesetundega. Need võivad olla märgid, et teil on infektsioon.

Totsilisumaab võib põhjustada peavalu ja nahareaktsioonid, nagu lööve või sügelus, kui olete saanud süsti või 24 tunni jooksul pärast seda saada. Pöörduge arsti või õega kohe, kui teie või teie lapsel on mõni neist sümptomitest.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, nõgestõbi, sügelus, näo, keele ja kõri, hingamisraskus või valu rinnus pärast raviks.

See ravim võib põhjustada tõsiseid mao ja soolestiku probleeme, eriti kui teil on esinenud haavandeid või divertikuloos. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel hakkavad tõsised kõhukrambid või valu, must, tõrva meenutav väljaheide, kõhulahtisus, palavik või oksendamine, mis on raske ja mõnikord verine ravi ajal selle ravimiga.

Kuigi teil või teie lapsel ravitakse totsilisumaab ja pärast ravi lõpetamist, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Totsilisumaab võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks saada elusvaktsiinideks (nt nina gripiviiruse vaktsiin). Püüa vältida seda ümber saanud isikute elusvaktsiinideks. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teie või teie laps ei saa neid ettevaatusabinõusid, et kandke kaitsvat näomaski, mis katab nina ja suu. Rääkige oma arstile, kui teil on küsimusi selle.

Teie lapse vaktsiinid peavad olema praeguse enne kui ta hakkab abil totsilisumaab süsti. Kindlasti pidage nõu oma lapse arsti, kui teil on mingeid küsimusi selle.

Õige kasutamine Actemra

See ravim võib suurendada kolesterooli ja rasvade sisaldust veres. Kui see olukord tekib, võib arst teile ravimi alandada kolesterooli ja rasvu. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on mure.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Actemra

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade, rituksaani, leflunomiidi rituksimaabiga, Vimovo, Duexis, Cimzia

Juveniilne idiopaatiline artriit Humira, metotreksaat, Enbrel Remicade, Orencia’t infliksimab Adalimumaab etanertsept Abatatseptil totsilisumaab Rasuvo, Otrexup

Actemra kõrvaltoimed

Actemra (totsilisumaab)