Actemra intravenoosse: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): totsilisumaab

See ravim võib vähendada teie võimet võidelda infektsiooni. See võib sind tõenäolisem, et saada tõsiselt (harva surmaga) infektsioon või muuta olemasoleva infektsiooni hullem. Teie risk võib suureneda, kui te võtate teisi ravimeid, mis võivad vähendada teie võimet võidelda infektsiooni (nt metotreksaat või kortikosteroide). Enne totsilisumaab rääkige sellest oma arstile oma haiguslugu, eriti mingi infektsioon. Ravi ajal rääkige sellest oma arstile kohe kui teil tekib mõni infektsiooni nähud (nt köha, kurguvalu, palavik, külmavärinad, valu urineerimisel).

Enne alustamist seda ravimit, peab arst kontrollib teid tuberkuloosi (TB). Arst peaks kontrollima teid tuberkuloosisümptomitega ravi ajal selle ravimiga. Kui vaja, tuberkuloosi ja muude nakkuste tuleks teha enne seda ravimit.

See ravim kasutatakse üksi või koos teiste ravimitega ravida mõõduka kuni raske reumatoidartriit täiskasvanutel. Samuti kasutatakse reumatoidartriidi raviks lastel (näiteks süsteemne juveniilne idiopaatiline artriit -SJIA, juveniilse idiopaatilise artriidi -PJIA). See aitab vähendada valu ja paistetus tingitud reumatoidartriit. Totsilizumab kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse interleukiin-6 (IL-6) blokaatorid. See blokeerib IL-6 ainet, mida keha, mis põhjustab turset (põletikku).

Loe Ravimite Guide sätestatud apteekriga enne, kui hakkate kasutades totsilisumaab ja iga kord kui sa täitke. Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

See ravim on andnud tervishoiutöötaja, nagu teie arst. See on aeglase süstina veeni 60 minuti jooksul. See on tavaliselt iga 4 nädala jooksul (täiskasvanutele). Lastel on tavaliselt iga 2 nädala (eest sJIA) või iga 4 nädala järel (eest PJIA).

Annus sõltub teie tervislik seisund, vanus, kaal, labori- ja ravile reageerimine.

Kasutage seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, tähistada päeva kalendrisse, kui teil on vaja saada ravimeid.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund ei parane või kui see süveneb.

Vaadake ka hoiatusi lõigus.

Peavalu või valu / punetus / paistetus süstekohal võib tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Pea meeles, et arst on teile seda ravimit, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: raske kõhuga / kõhuvalu.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne totsilizumabi, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: diabeet, immuunsüsteemi häired, infektsioon (sealhulgas mineviku / praeguste / tagasi), maksaprobleemid, vererakkude arv, närvisüsteemi häired (nagu sclerosis multiplex) , mao- / kõhu probleemid (nagu haavandid, divertikuliit).

Totsilisumaab võib sind tõenäolisem, et saada infektsioonid või võib halvendada tahes jooksvad infektsioonid. Seega, pese käsi, et vältida nakkuse levikut. Vältida kontakti inimestega, kellel on infektsioonid, mis võivad levida ka teistele (näiteks tuulerõuged, leetrid, tuberkuloos, gripp). Rääkige oma arstile, kui te elate, on elanud või reisinud teatud piirkondades, kus on suurenenud võimalus saada teatud liiki seeninfektsioonid (blastomükoos, koktsioidmükoos, histoplasmosis). Pöörduge arsti poole, kui teil on kokku puutunud infektsioon või rohkem üksikasju.

Ei ole immuniseerimise / vaktsineerimised nõusolekuta oma arstiga. Vältida kontakti inimestega, kes on viimasel ajal saanud elusvaktsiinideks (näiteks gripivaktsiini sisse hingata läbi nina).

Ravimid, mis mõjutavad immuunsüsteemi (nt totsilisumaab) võib suureneda risk teatud vähkkasvajaid. Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mistahes tüüpi vähk.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima ja mõju kohta imikule ei ole teada. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Mõned tooted, mis võivad suhelda see ravim sisaldab: teiste ravimitega, mis võivad mõjutada immuunsüsteemi (nagu tsertolisumabi, tofacitinib, kortikosteroidide sealhulgas prednisoloon).

See ravim võib kiirendada eemaldamine teisi ravimeid kehast, mis võivad mõjutada seda, kuidas nad töötavad. Näited mõjutatud ravimid hõlmavad mõned kolesterooli ravimeid nagu atorvastatiin / lovastatiin / simvastatiin, tsüklosporiin, omeprasool, teofülliin, varfariin, teiste hulgas.

See ravim võib vähendada tõhusust hormonaalseid rasestumisvastaseid nagu pillid, plaaster või rõngas. See võib põhjustada raseduse. Arutage oma arsti või apteekriga, kui sa peaksid kasutama täiendavaid usaldusväärseid rasestumisvastaseid vahendeid ravimise ajal. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on mõni uus määrimine või vaheveritsus, sest need võivad olla märgid rasestumisvastaseid ei tööta hästi.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Laboratoorsed ja / või meditsiinilisi analüüse (nagu täielik verepilt, maksafunktsiooni, kolesterooli testid), tuleks enne ravi alustamist ja perioodiliselt ravi ajal jälgida oma edusamme või kontrollige kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, rohkem üksikasju.

Suhe parima võimaliku kasu, on oluline saada iga doosi planeeritud seda ravimit vastavalt juhendile. Kui te unustate annuse võtmata, võtke ühendust oma arsti või apteekriga kohe, et luua uus doseerimiseeskirja.

Ei ole kohaldatav. See ravim on antud kliinikus ja ei salvestata kodus.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.