Actegen suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

See kombinatsioon ravimit kasutatakse ajutiselt põhjustatud sümptomite leevendamiseks külmetushaiguse, gripp, allergiad või muud hingamisega seotud haigusi (nagu sinusiit, bronhiit). Antihistamiinikumid leevendavad vesised silmad, sügelevad silmad / nina / kurgu, nohu ja aevastamine. Dekongestandid aitab leevendada nohu ja kõrva ummikud sümptomeid.

Kui olete ise ravivad seda ravimit, hoolikalt lugeda pakendi juhistele, et olla kindel, et see on õige, enne kui hakkate seda toodet. Mõned tooted on sarnased kaubamärgid, kuid erinevaid toimeaineid erinevaid kasutusviise. Võttes vale toode võib kahjustada teid. Küsige oma apteekrilt, kui teil on mingeid küsimusi oma toote või selle kasutamist.

Köha -ja külma tooteid ei ole osutunud ohutuks ja efektiivseks lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (kaasa arvatud mõned pikatoimelised tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult. Ärge kasutage seda toodet teha lapse uniseks.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Et vähendada riski tõsiste kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ära anda teistele köha -ja külma ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosa suhtes (vt ka Ravimite koostoimed osa). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

Võtke seda ravimit suu kaudu, nagu teie arst. Kui olete ise ravivad järgige kõiki toote pakendile. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, pöörduge oma arsti või apteekriga.

See ravim võib võtta koos toiduga kui seedehäired toimub. Joo palju vedelikku ei ole teisiti arst.

Kui te kasutate vedelal kujul ravimit, hoolikalt annuse mõõtmiseks kasutatakse spetsiaalset mõõteseade / lusikaga. Ärge kasutage majapidamises lusikaga, sest sa ei pruugi saada õige annus. Kui teie vedelal kujul on vedrustus, raputa pudelit enne iga annust.

Ärge purustage ega närige pikatoimelist tablettide või kapslite kujul. Nii võib vabastada kõik ravimi korraga, suurendades kõrvaltoimete riski. Samuti ei lahku laiendatud vabastavad tabletid, kui nad on poolitusjoon ja oma arsti või apteekriga käsib teil seda teha. Neelake terve või poolitatud tablett tervena või närimine.

Kui kasutate närimistabletid, närida iga tablett põhjalikult enne neelamist.

Kui kasutate toodet tehtud suus lahustuda (tabletid / ribadeks), kuivatage käed enne käitlemise ravimeid. Aseta iga annuse keelel ja võimaldab täielikult lahustuda, siis alla neelata sülje või veega.

Annus põhineb toote võtate ja vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest. Ärge suurendage annust või võtta seda ravimit sagedamini kui suunatud ilma arsti nõusolekuta. Ebaõige kasutamine (kuritarvitamise) kohta See ravim võib põhjustada tõsist kahju (nt hallutsinatsioonid, krambid, surm).

Kui arst suunab teid seda ravimit võtma iga päev, võtta regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, võtke see samal ajal (s) iga päev.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib rohkem kui 1 nädal, kui see süveneb, või kui see tekib palavik, lööve või püsiv peavalu. Need võivad olla sümptomid tõsine meditsiiniline probleem ja tuleks kontrollida arst.

Uimasus, pearinglus, suukuivus / nina / kurgu, peavalu, seedehäired, kõhukinnisus, või unehäirete võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teile seda toodet kasutada, pea meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad toodet ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: vaimse / meeleolu muutused (nt segasus, hallutsinatsioonid), kohin kõrvus, raskused urineerimisel, nägemishäired (nt hägune / kahelinägemine).

Pöörduge koheselt arsti poole, kui mõni neist haruldased, kuid väga tõsised kõrvaltoimed esinevad: kiire / südame rütmihäired, krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline mõne selle koostisosa; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamisprobleemid (näiteks astma, emfüseem), diabeet, glaukoomi, südame probleemid, kõrge vererõhk, neeruprobleemid, maksahaiguste, krambid, mao / seedehäired (nagu haavandid, ummistus), kilpnäärme (hüpertüroidismi), raskused urineerimisel (nt tingitud eesnäärme).

See ravim võib tekitada pearinglust või uimasust. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Limit alkohoolsed joogid.

Vedelaid tooteid, närimistabletid või lahustuvateks tablettideks / ribadeks võib sisaldada suhkrut või aspartaam. Vedelik tooted võivad sisaldada ka alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, alkoholisõltuvuse, maksahaiguste, fenüülketonuuria (PKU), või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Laste võib olla tundlikumad kõrvaltoimeid selle toote, eriti ergastus ja agitatsioon.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimeid selle toote, eriti pearinglus, uimasus, segasus, kõhukinnisus, kiire / südame rütmihäired, unehäired või urineerimise probleemid. Pearinglus, uimasus, unehäired, ja segadust võib suurendada kukkumisohtu.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim võib erituda rinnapiima ja mõju kohta imikule ei ole teada. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Mõju mõned ravimid võivad muutuda, kui kasutate teisi ravimeid või taimseid preparaate samaaegselt. See võib suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid või võib põhjustada ravimid ei toimi korralikult. Need koostoimed ei ole võimalik, kuid alati ei esine. Teie arst või apteeker võib sageli ära hoida või juhtida vastasmõju muutes kuidas te kasutate oma ravimid või hoolikat jälgimist.

Selleks, et aidata oma arsti ja apteekriga teile parimat ravi, rääkige oma arsti ja apteekrit kõiki tooteid kasutate (sh retseptiravimite, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid) enne ravi alustamist selle toote. Kuigi kasutades seda toodet, ei alga, peatage või muuta annust mingeid muid ravimeid te kasutate ilma arsti nõusolekuta.

Mõned tooted, mis võivad suhelda see ravim sisaldab: antihistamiinikumid nahale.See (nagu difenhüdramiin kreemi, salvi, spray), vererõhuravimid (eriti reserpiini guanetidiin metüüldopaks, beetablokaatorid nagu atenolooli või kaltsiumikanali blokaatorid nagu nifedipiin ).

MAO inhibiitorite See ravim võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) ravimite koostoimete. Vältida MAO inhibiitorid (isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline, tranüültsüpromiin) ravi ajal seda ravimit. Enamik MAO inhibiitorid ei tohiks samuti võtta kaks nädalat enne selle ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, millal alustada või lõpetada selle ravimi võtmist.

Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate teisi tooteid, mis põhjustavad unisust, sealhulgas alkoholi, antihistamiinikumid (nt tsetirisiinina difenhüdramiini), narkootikumid magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaslõõgastid ja narkootilisi valuvaigisteid (näiteks kodeiin).

Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha-ja külma tooteid, toitumine AIDS), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis võivad mõjutada teie vererõhku või põhjustada uimasust. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

See ravim võib segada arsti / laboratoorsed uuringud (sh aju skaneerimise Parkinsoni tõbi), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada. Jaga seda nimekirja oma arsti ja apteekriga, et vähendada oma riski tõsise ravimeid probleeme.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: südame rütmihäired, hallutsinatsioonid, minestamine, krambid.

Kui arst on teile seda ravimit, ei jaga seda teistega.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Ärge kasutage seda toodet mitu päeva enne Allergiaanalüüside sest katse tulemused võivad olla mõjutatud.

Kui te kasutate seda toodet regulaarselt ja unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Erinevat marki seda ravimit on eri ladustamise vajadusi. Kontrollige toote pakendi juhiseid, kuidas hoida oma brändi või küsige apteekrilt. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.