Acid Reducer Complete (famotidiin) suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Famotidine / kaltsiumkarbonaati / magneesiumhüdroksiidi

See kombinatsioon kolmest ravimist kasutatakse kõrvetiste ja muud sümptomid tingitud liiga palju hapet maos (happe seedehäired). Famotidine on ravim, mis blokeerib happe vabanemist mao ja aitab peatada kõrvetised ja happe seedehäired tagasi tulla. Kaltsiumkarbonaat ja magneesiumhüdroksiid on antatsiidid, mis töötavad kiiresti alandada maohappe ja peatus kõrvetised.

Chew üks tablett täielikult ja neelata, kui vaja, et peatada / vältida kõrvetiste sümptomitega ja seedehäired, või võtta nii, nagu teie arst. Ärge neelake tabletid tervelt.

Ärge võtke rohkem kui 2 tabletti 24 tunni jooksul. Jälgi kõigis suundades toote pakendile. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, nõu oma arsti või apteekriga.

See toode sisaldab antatsiidkoostist mis võivad reageerida teiste ravimitega, takistamaks nende täielikku omastamist. Rääkige oma arstiga või apteekriga, kuidas planeerida oma ravimeid et vältida seda probleemi.

Lõpetage selle ravimi ja helistage oma arstile kohe, kui teie sümptomid jätkuvad pärast seda, kui hakata seda, või kui nad ei paranda pärast olete võtnud seda ravimit 14 päeva järjest. Ärge võtke seda ravimit üle 14 päeva järjest ilma arstiga konsulteerimata.

Kõhulahtisus, peavalu, kõhukinnisus või kõhukrambid võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud: Sinakad / verejooks, kiire / aeglane / südame rütmihäired, infektsiooni nähud (nt kurguvalu, mis ei lähe ära, palavik, külmavärinad), vaimne / tuju muutused (nt rahutus, segasus, depressioon, hallutsinatsioonid), krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid arstiabi kohe, kui märkate endal tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate teisi kõrvaltoimeid eespool loetletud, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline famotidin; või teiste H2-blokaatorid (nt tsimetidiin, ranitidiin, või teiste sisaldavaid antatsiide kaltsiumi / magnesiu või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem detaile.

Kui teil on mõni järgmistest terviseprobleeme, konsulteerige oma arsti või apteekriga enne selle toote kasutamist: neeruprobleemid, maksaprobleemid, muud seedehäired (nt kasvajad).

Mõned sümptomid võivad tegelikult olla märgid tõsisem haigus. Pöörduda arsti poole kohe, kui teil on kõrvetised koos peapööritus / higistamine / pearinglus, valu rinnus / lõualuu / käe / õla valu (eriti õhupuudus, ebatavaline higistamine), ebaselge põhjusega kaalulangus.

Lisaks, enne kui ise ravida selle ravimi, arstiabi kohe, kui teil on mõni neist märke tõsine haigus: hädas / valu toidu neelamine, verine okse okse kohvipaksu, verine / must väljaheide, kõrvetised üle 3 kuu, sagedased rinnavalu, sagedased kähisev (eriti kõrvetised), iiveldus / oksendamine, kõhuvalu.

Ärge kasutage seda ravimit lastel alla 12, kui arsti juhistele.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti segadust.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga. Rääkige oma arstile, kui te olete rase, enne selle ravimi kasutamist.

See ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Vaata ka, kuidas kasutada jagu.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Mõned tooted, mis võivad suhelda see ravim sisaldab: amfetamiine, bisfosfonaadid (nagu alendronaat), tetratsükliini rühma (nagu doksütsükliin, minotsükliin), kinoloonantibiootikumid (nagu tsiprofloksatsiin, levofloksatsiin), kilpnäärmeravimit (nagu levotüroksiiniga), kaltsiumikanali blokaatorid (nagu diltiaseem, verapamiil), kinidiin, digoksiin, naatrium polüstüreensulfonaat, fosfaat toidulisandeid (nagu kaalium fosfaat), raltegraviirravi.

Mõned tooted vajavad maohappe nii, et keha suudab vastu võtta neid õigesti. Famotidine vähendab maohappe, nii et see võib muutuda, kui hästi need tooted töötavad. Mõned mõjutatud toodete hulka atasanaviiri, dasatiniibravi, delavirdiiniga teatud asooliühendeid (nt itrakonasool, ketokonasool), pasopaniib, teiste hulgas.

Ärge kasutage seda ravimit koos teiste toodetega, mis sisaldavad famotidiini või muu H2 (tsimetidiin, nisatidiin, ranitidiin).

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Elustiili muutused nagu stress vähendamise programmid, suitsetamisest loobumise, piirates alkoholi ja dieedi muutused (nt vältides kofeiini ja teatud vürtsid) võib aidata seda ravimit tööd paremini. Rääkige oma arsti või apteekriga elustiili muutused, mis võivad kasu teile.

Ei ole kohaldatav.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.