Acerola: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

AcÃrola, Acerola kirss, Barbados Cherry Cerise des Antillid Cerise de la Barbados, Puerto Rico Cherry, Lääne-India Cherry. Malpighia glabra Malpighia punicifolia.

Acerola on puu. Ta on rikas C-vitamiini, ja sisaldab lisaks vitamiini A, tiamiini, riboflaviini, ja niatsiini. Inimesed kasutavad seda ravimit; Acerola kasutatakse ravimiseks või vältimiseks skorbuut, põhjustatud haiguse C-vitamiini vaegus. Acerola kasutatakse ka südamehaiguste vältimisel, ā € œhardening arterite ā € (ateroskleroos) trombide ja vähk; Mõned inimesed kasutavad seda ravida nohu, lamatiste, silmaverejooks (võrkkesta verejooksud), hammaste lagunemine, igemete infektsioonide, depressioon, heinapalavik, ja kollageeni häired. Sportlased kasutavad malpiigiat parandada füüsilist vastupidavust.

Kasu tervisele malpiigiat on tänu oma C-vitamiini sisaldus.

Tõenäolised Tõhus fo; Nagu C-vitamiini allikas skorbuudi vältimiseks; Piisavad tõendid, fo; Ennetamine südamehaigused; Ravivad nohu; Vähi ennetamine; Hambakaariest; Depressioon; Muud tingimused. Veel on vaja tõendusmaterjali sisse tõhusust acerola nende tingimuste.

Acerola on tõenäoliselt ohutu enamik täiskasvanuid. See võib tekitada kõrvaltoimeid nagu iiveldus, kõhukrambid, unisus ja unetus. Annused, mis on liiga suur võib põhjustada kõhulahtisust; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist malpiigiat raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Podagra: C-vitamiini malpiigiat võib suurendada kusihappe taset ja teha podagra hullem; Neerukivid (nefrolitiaas): Suurtes annustes, Acerola võib suurendada võimalust saada neerukive. Seda sellepärast, et C-vitamiini malpiigiat.

Acerola sisaldab C-vitamiini suurtes kogustes C-vitamiini võib väheneda, kui palju flufenasiin (Prolixin) on organismis. See võib väheneda, kui hästi flufenasiin teoseid.

Varfarin (Coumadin’i) kasutatakse aeglustamiseks vere hüübimist. Acerola sisaldab C-vitamiini suurtes kogustes C-vitamiini võib vähendada tõhusust varfariin (Coumadin). Vähendades tõhusust varfariin (Coumadin) võib suurendada riski tromboosi. Kindlasti on veres regulaarselt kontrollida. Annus oma varfariin (Coumadin) võib olla vaja muuta.

Acerola sisaldab suures koguses C-vitamiin võib suurendada, kui palju östrogeeni keha neelab. Kasvav imendumist östrogeen võib suurendada toimeid ja kõrvaltoimeid östrogeenide; Mõned östrogeeni pillid sisaldavad konjugeeritud hobuse östrogeene (Premarin), etinüülöstradiooli, östradiool ja teised.

Sobiv annus Acerola sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul malpiigiat. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

de Assis, S. A., Martins, A. B., Guaglianoni, D. G., ja Faria Oliveira, O. M. osaline puhastamine ja iseloomustamine pektiin methylesterase alates malpiigiat (Malpighia glabra L.). J.Agric.Food Chem. 7-3-200; 50 (14): 4103-4107.

de Medeiros, R. B. [osakaal askorbiinhape, dehüdroaskorbiinhappeks ja diketogulonic happed roheline või küps malpiigiat (Malpighia punicifolia)]. Rev.Bras.Med. 196; 26 (7): 398-400.

Derse, P. H. ja Elvehjem, C. A. toitainete sisaldus malpiigiat, rikkalikult C-vitamiini J.Am.Med.Assoc. 12-18-195; 156 (16): 1501.

Hanamura, T., Hagiwara, T., ja Kawagishi, H. struktuurseid ja funktsionaalseid iseloomustamiseks polüfenoolid isoleeritud malpiigiat (Malpighia emarginata DC.) Viljad. Biosci.Biotechnol.Biochem. 200; 69 (2): 280-286.

Hwang, J., Hodis, H. N., ja Sevanian, A. Soy ja lutserni phytoestrogen ekstraktid muutunud tugevatoimeline madala tihedusega lipoproteiini antioksüdante juuresolekul acerola kirsi ekstrakt. J.Agric.Food Chem. 200; 49 (1): 308-314.

Leme, J., Jr., Fonseca, H., ja Nogueira, J. N. [Muutus askorbiinhappe ja beeta-karoteen sisu lüofiliseeritud kirss alates Lääne-Indias (Malpighia punicifolia L.)]. Arch Latinoam.Nutr. 197; 23 (2): 207-215.

Trindade, R. C., Resende, M. A., Silva, C. M. ja Rosa, C. A. Pärmid seotud värske ja külmutatud viljaliha Brasiilia troopilised viljad. Syst.Appl.Microbiol. 200; 25 (2): 294-300.

Visentainer, J. V., Vieira, O. A., Matsushita, M., ja de Souza, N. E. [füüsikalis-keemilised omadused Acerola (Malpighia glabra L.) toodetud Maringa, Parana riigi, Brasiilia]. Arch.Latinoam.Nutr. 199; 47 (1): 70-72.

Tagasi DJ, Breckenridge AM, MacIver M, et al. Interaktsioon etinüülöstradiooli koos askorbiinhapet mees. Br Med J (Clin Res Ed) 198; 282: 1516.

Bowry VW, Ingold KU, Stocker R. Vitamiin E inimese tihedusega lipoproteiin. Millal ja kuidas see antioksüdant muutub pro-oksüdeerija. Biochem J 199; 288: 341-4.

Burnham TH, ed. Narkomaania ja faktid Võrdlused, värskendatakse kaks korda kuus. Faktid ja võrdlused, St. Louis, MO.

Kagan VE, Serbinova EA, Forte T, et al. Recycling E-vitamiini inimese madala tihedusega lipoproteiinide. J Lipid Res 199; 33: 385-97.

Morris JC, Beeley L, Ballantine N. interaktsioon etinüülöstradiooli koos askorbiinhapet mees [kirjas]. Br Med J (Clin Res Ed) 198; 283: 503.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression