Accolate

Therapeutic Klass: põletikuvastaseid

Kasutab Accolate

Farmakoloogilise Klass: Leukotrieeni inhibiitoriga

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga zafirlukasti lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 5-aastased.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga zafirlukasti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus alumiste hingamisteede infektsioonid ja soovimatuid kõrvaltoimeid, mis võivad vajada ettevaatlikult ja annuse korrigeerimine eakatele patsientidele, kes saavad zafirlukast.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Accolate

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Zafirlukast kasutatakse selleks astmahood. Seda ei kasutata leevendada rünnak, mis on juba alanud. Leevendamiseks astmahoo on juba alanud, siis tuleks kasutada inhaleeritavaid ravimeid, mis töötab kiiresti. Kui sul ei ole mõnda teist ravimit kasutada ründe või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on tavaliselt kaasas pakendi infoleht. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Toit võib suurust muuta zafirlukast et imendub. Seda tuleb võtta tühja kõhuga, 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Korralikult tööle, zafirlukasti tuleb võtta iga päev kell korrapäraste vahedega korda, isegi kui teie astma tundub parem.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teie või teie laps võib ka teisi ravimeid astma koos zafirlukasti. Ärge lõpetage või annust vähendada teiste ravimite, isegi kui teie astma tundub parem, kui sa ei rääkinud seda teha arst.

Õige kasutamine Accolate

Pöörduge arsti poole, kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui teie astma süveneb.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus; hele väljaheide; tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib põhjustada haruldane veri seisund, mida nimetatakse Churg-Straussi sündroom. See tekib tavaliselt patsientidel, kellel on astma või kasutate suukaudseid steroide ravimeid, mis on seisata või annust vähendatakse või langetada. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid: tunne torkiv, gripilaadsed sümptomid, tuimus kätes või jalgades, lööve või valu ja turse nina.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb ärritunud, segaduses, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud ja neil on probleeme unega. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige oma arsti või oma lapse arstile.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Accolate

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Accolate kõrvaltoimed

Accolate (zafirlukasti)

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA metüülpredniso-, budesoniidi, Dulera, teofülliin, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Qvar, Flovent, Medrol Dosepak, Ventolin HFA, Medrol, mometasooniga, tiotroopium, raku-Medrol, Proventil HFA, salmeterooli